+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zaproszenia

( ilość produktów: 53 )

Poinformuj bliskich, przyjaciół i znajomych o zbliżającej się uroczystości, sięgając po atrakcyjne zdobione zaproszenia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo profesjonalnie wykonanych, wyróżniających się wysokim poziomem dekoracyjności akcesoriów imprezowych dedykowanych różnorodnym wydarzeniom, w tym urodzinom dziecięcym, osiemnastkom, chrzcinom, komuniom czy weselom.

 

Zaproszenia na różne okazje!

 

W tym miejscu prezentujemy przede wszystkim pięknie zdobione zaproszenia na urodziny dziecięce. Są to kolorowe kartki przybierające różnorodne kształty i formaty, każdorazowo oferowane wraz z dopasowanymi do ich rozmiaru, równie dekoracyjnymi kopertami, z miejscem na osobisty wpis informujący o celu zaproszenia oraz miejscu i czasie organizacji imprezy. W sklepie partybudziki.pl znajdziesz również zaproszenia komunijne zdobione symboliką religijną, stylem wykonania w bezpośredni sposób nawiązujące do zbliżającej się, niezwykle ważnej dla dziecka i jego bliskich uroczystości. Oferujemy bogato zdobione zaproszenia ze srebrnymi i złotymi ornamentami oraz niezwykle barwne, w tym niemal w całości różowe i niebieskie zaproszenia urodzinowe dla dzieci najmłodszych, dziewczynek oraz chłopców.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, na którą składają się różnorodne, wysoce dekoracyjne zaproszenia na urodziny oraz komunie i zamów potrzebną Ci ich liczbę. Dzięki nim zyskasz możliwość przekazania informacji o zbliżającym się, ważnym dla Ciebie i Twojego dziecka wydarzeniu, wszystkim osobom, które chcesz widzieć na tego typu uroczystości. W sklepie znajdziesz również wiele innych gadżetów imprezowych. Polecamy!

pixel