Lamety i kurtyny dekoracyjne

ilość znalezionych towarów: 19

Dekoracyjna lameta, czyli pocięta w wąskie paseczki folia metalizowana to popularny rodzaj klasycznej ozdoby choinkowej, coraz częściej wykorzystywany również przy organizacji różnego rodzaju przyjęć i zabaw tematycznych. W sklepie partybudziki.pl znajdziesz różnorodne kurtyny dekoracyjne, w tym klasyczne włosy anielskie na choinkę.

Pocięta na wąskie, mieniące się w świetle paski, metalizowana kurtyna dekoracyjna to doskonały sposób na efektowne wykończenie drzwi wejściowych, rozdzielenie większego pomieszczenia na dwie funkcjonalne części lub atrakcyjne udekorowanie ścian sali, w której planujesz organizację przyjęcia urodzinowego, imprezy sylwestrowej czy zabawy tanecznej. Do dyspozycji klientów naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy kolorowe kurtyny dekoracyjne, które pomogą w ozdobieniu dużej sali lub mniejszego pomieszczenia mieszkalnego, takiego jak pokój dziecięcy czy salon. Mamy również typowe lamety, czyli włosy anielskie, które można stosować jako ozdoby choinkowe. Kurtyna z lamety to doskonały wybór, jeśli chcesz rozdzielić dwa pomieszczenia. W takiej formie pełni ona funkcję ruchomych drzwi wejściowych, jednocześnie stając się ciekawym elementem dekoracyjnym, dobrze komponującym się z imprezowym wystrojem dowolnego wnętrza.

Jeśli szukasz metalizowanej lamety, która pomoże w efektownym wykończeniu otworu drzwiowego, skorzystaj z oferty naszego sklepu. Wisząca dekoracja tego typu sprawdzi się również jako ozdoba ścienna lub choinkowa. Sprawdź, jakie kurtyny dekoracyjne aktualnie oferujemy i zamów jedną z nich. Naprawdę warto!

pixel