Akcesoria na Jasełka

ilość znalezionych towarów: 9

Jeśli Twoje dziecko chce wziąć udział w przedszkolnym lub szkolnym przedstawieniu o Bożym Narodzeniu, zapoznaj się z naszą ofertą na różnorodne akcesoria na jasełka. Oczywiście tego typu gadżety mogą być również uzupełnieniem dla wielu innych przebrań, pomagając w przygotowaniu oryginalnego stroju, na przykład na zabawę karnawałową. Przyjrzyj się bliżej dostępnym akcesoriom i zamów interesujące Cię ich rodzaje.

Przebrania anioła, pasterza lub króla na Jasełka

Najmłodszym uczestnikom widowisk organizowanych z okazji Świąt Bożego Narodzenia dedykujemy niezwykle charakterystyczne, starannie wykonane, ale przystępne cenowo akcesoria do przebrań na jasełka. Znajdziesz w tym miejscu m.in. elementy stroju anioła, diabła i króla, takie jak anielskie skrzydła, aureole, korony, a także diabelskie różki i ogony. Prezentowane skrzydła anioła dla dzieci to efektowne akcesoria wykonane z lekkich tkanin, na przykład z aksamitnego, przyjemnego w dotyku filcu. Dzięki specjalnym gumkom skrzydła dobrze trzymają się na plecach dziecka i nie krępują jego ruchów. Dostępne w sklepie akcesoria na jasełka to także aureole – wykonana z białego futerka aureola dla dzieci będzie idealnym dopełnieniem klasycznego stroju anioła. Jeśli bardziej interesuje Cię możliwość przygotowania kostiumu diabła, możesz sięgnąć po zestaw składający się z czerwonych rogów, doczepianego ogona i muszki, ewentualnie zamówić dodatkowe diabelskie akcesoria na jasełka, takie jak widły czy czarny ogon. Dzięki prezentowanym gadżetom świąteczne stroje na jasełka dla najmłodszych będą ciekawsze i większość dzieci uzna je za znacznie atrakcyjniejsze.

Stwórz niepowtarzalny kostium na bożonarodzeniowe przedstawienie dziecięce, zamawiając dedykowane tego typu wydarzeniu akcesoria na jasełka. Sprzedajemy niezwykle charakterystyczne elementy jasełkowych strojów dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, w tym anielskie skrzydła czy elementy stroju diabła. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych gadżetów na partybudziki.pl i zamów ich wybrane rodzaje. Zapraszamy!

pixel