+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Impreza piłkarska

( ilość produktów: 10 )

Urodzinowa impreza piłkarska to marzenie wielu chłopców. Sprawdź dziecku radość, sięgając po różnorodne artykuły imprezowe, które stylem wykonania nawiązują do szeroko pojętej tematyki piłkarskiej. Znajdziesz w tym miejscu mnóstwo przydatnych akcesoriów, dzięki którym zorganizujesz prawdziwie piłkarskie urodziny – oferujemy jednorazowe naczynia oraz różnego rodzaju ozdoby: balony, girlandy, lampiony i wiele więcej.

Wymarzona impreza piłkarska z naszymi dekoracjami!

Oferujemy wszystko to, co potrzebne, by zorganizować niezapomniane dziecięce urodziny w stylu piłkarskim. Znajdziesz w tym miejscu m.in. foliowe balony na urodziny w formie piłki, białe balony lateksowe z czarnymi nadrukami piłek i piłkarzy, dwukolorowe futbolowe girlandy, lampiony i inne wiszące dekoracje z motywem piłki nożnej. Oczywiście sprzedajemy również jednorazowe naczynia, bez których nie obędą się żadne piłkarskie urodziny i to niezależnie od tego, czy organizujesz je w domu, czy na świeżym powietrzu. Dla osób organizujących urodziny w piłkarskim stylu sklep partybudziki.pl przygotował również specjalne foremki do wypieku ciastek czy zdobione futbolowymi motywami foremki na babeczki. Ponadto oferujemy świeczki na tort w formie piłki, papierowe obrusy czy jednorazowe serwetki w stylu piłkarskim.

Przygotuj dla dziecka piłkarskie urodziny, sięgając po wybrane artykuły imprezowe. Znajdziesz w tym miejscu mnóstwo przydatnych gadżetów, dzięki którym domowa lub plenerowa impreza piłkarska zyska niezwykle atrakcyjną oprawę. W sklepie czeka na Ciebie również wiele innych produktów pomocnych przy organizacji różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Skorzystaj z naszej oferty i zamów wybrane akcesoria.

pixel