Koszty dostawy

 

 

                                                       KOSZTY DOSTAWY


Cennik dla przesyłek krajowych:

 

Poczta Polska Pocztex Kurier 48

10 zł

Kurier Siódemka ** 13,90 zł
Kurier Siódemka- przesyłka za pobraniem ** 17,50 zł

 

* Pocztex Kurier 48-  wysyłamy tylko mniejsze przesyłki  do wagi 2 kg

** Dowóz planowy w dni robocze: 48h od chwili wysyłki, jednak 95% przesyłek trafia do naszych Klientów na drugi dzień roboczy.


Odbiór osobisty - 0 zł

( Po wcześniejszym umówieniu się przez e-mail lub telefonicznie)

 


Standardowo zamówiony towar wysyłamy od poniedziałku do piątku. Na całkowity koszt zamówienia składają się: wartość zakupionych towarów oraz koszt wysyłki.


Twoja przesyłka opuści magazyn jeszcze dziś jeśli:

  • złożyłeś zamówienie do godziny 12:00
  • wybrałeś opcję "Zapłacę gotówką przy odbiorze przesyłki”- przesyłka za pobraniem
  • wszystkie produkty w koszyku mają dostępność "Wysyłamy w 24h"

W przypadku zamówienia powyżej 300 zł dla przesyłek krajowych, usługa transportu jest gratis!


Sposoby płatności:


1. Płatność gotówką przy odbiorze towaru:


Płatność gotówką w momencie dostarczenia towaru to bardzo popularna formą zapłaty. Jeżeli nie chcesz podawać w Internecie numeru swojej karty płatniczej i nie korzystasz z przelewów bankowych, to najlepsza dla Ciebie forma płatności.

Jeżeli złożysz zamówienie, wybierając właśnie tą formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie przesyłkę.

Kurier, który dostarczy Ci przesyłkę, pobierze od Ciebie zapłatę za całe zamówienie i przekaże ją nam. Za tą usługę - pobrania od Ciebie gotówki i przekazania jej nam - musimy niestety zapłacić firmie kurierskiej. Dlatego też za dostawę zamówień płatnych przy odbiorze zapłacisz o kilka złotych więcej niż w przypadku zamówień opłacanych w inny sposób.


2. Płatność przelewem:


Zamówienie zostanie zrealizowane 48 h po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

Jeżeli zdecydujesz się zapłacić za zamówione towary przelewem bankowym, to po złożeniu zamówienia poprosimy Cię o dokonanie przelewu na nasze konto bankowe. W czasie, gdy banki będą zajęte przekazywaniem nam Twojego przelewu, my już rozpoczniemy kompletowanie Twojego zamówienia, żebyśmy mogli wysłać je jak najszybciej po zaksięgowaniu wpłaty w naszym banku.

Standardowe przelewy zostają przekazane najpóźniej następnego dnia roboczego po ich zleceniu, a jeżeli zlecenie do banku zostanie wysłane przed południem, najprawdopodobniej przelew otrzymamy jeszcze tego samego dnia.

Podczas dokonywania przelewu zwróć uwagę na tytuł przelewu, w którym powinien być wypisany numer zamówienia lub jeśli składałeś zamówienie telefonicznie – data zamówienia. Podanie innego tytułu przelewu może opóźnić lub nawet uniemożliwić poprawne zaksięgowanie wpłaty, a tym samym opóźnić realizację Twojego zamówienia. Niestety z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie brać pod uwagę dyspozycji odnośnie Twojego zamówienia umieszczonych w tytule przelewu (np. zmiany adresu dostawy).


Nasze dane do przelewu to:

Małgorzata Budzyńska

ul. Kiszkowska 34

Pobiedziska 62-010

Nr konta: 24 1090 1450 0000 0001 0063 1212


3. Płatność kartą płatniczą ( system płatności natychmiastowych )


Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

Bezpieczeństwo transakcji dokonywanych za pomocą przelewów bankowych jest gwarantowane. Dokonując przelewu, klient loguje się bezpiecznie bezpośrednio na stronie swojego banku. Informacje o jego profilu posiada tylko i wyłącznie jego bank.


pixel