+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zaproszenia urodzinowe dla chłopca

( ilość produktów: 28 )

Zadbaj o odpowiednią oprawę przyjęcia dziecięcego i zawczasu pomyśl o przygotowaniu kolorowych zaproszeń, które Ty lub Twoje dziecko wręczy wybranym przez siebie osobom, przede wszystkim swoim koleżankom i kolegom ze szkoły lub podwórka.

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy pięknie wykonane zaproszenia urodzinowe dla dzieci, wraz z dedykowanymi im równie eleganckimi kopertami. Są to przede wszystkim zaproszenia urodzinowe dla chłopca, w niebieskiej kolorystyce i w chłopięcym stylu wykonania.

Kiedy sięgnąć po zaproszenia urodzinowe dla chłopca?

Prezentowane wersje zaproszeń to idealny wybór dla rodziców małych chłopców, którzy organizują dziecięcą imprezę urodzinową lub innego rodzaju zabawę dla dzieci w wieku przedszkolnym, ewentualnie wczesnoszkolnym. Sklep partybudziki.pl ma w swojej ofercie bogaty wybór kolorowych zaproszeń wykonanych z wysokiej jakości papieru, zdobionych efektownymi nadrukami, niekiedy tłoczonych lub wycinanych w ten sposób, by nadać im atrakcyjniejszą z punktu widzenia dziecka formę. Wszystkie prezentowane zaproszenia na urodziny chłopca mają miejsce na umieszczenie dodatkowej adnotacji, na przykład informacji o miejscu, dacie i godzinie przyjęcia. Zamawiając kolorowe zaproszenia urodzinowe dla chłopca, zyskujesz okazję do poinformowania rodziców dzieci zaproszonych na przyjęcie o miejscu i godzicie organizacji imprezy, a przy okazji nadajesz całemu wydarzeniu bardziej uroczystą formę. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi wersjami zaproszeń i zakupu ich odpowiedniej liczby.

pixel