+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje urodzinowe Strażak Sam

( ilość produktów: 39 )

Miłośnikom przygód dzielnego strażaka z fikcyjnego miasteczka Pontypandy dedykujemy dekoracje urodzinowe Strażak Sam. Popularna brytyjska animacja bawi kolejne pokolenia odbiorców, dostarczając mnóstwo pozytywnych emocji, a przy okazji wskazując dzieciom pożądane wzorce zachowań. Jeśli Twój syn chętnie ogląda brytyjską bajkę, prezentowane dekoracje z pewnością przypadną mu do gustu.

Urodzinowe ozdoby do dekorowania sali ze Strażakiem Samem

Podstawą prezentowanej kolekcji są wiszące dekoracje z bajki Strażak Sam na urodziny dla kilkuletniego chłopca, w formie balonów oraz okolicznościowych banerów układających się w napis Happy Birthday. Znajdziesz w tym miejscu tradycyjne, kolorowe balony lateksowe z atrakcyjnymi nadrukami oraz balony foliowe przybierające różnorodne formy - w kształcie strażackiego pojazdu, płomieni i okrągłe, z dużym rysunkiem i napisem. Dekoracje urodzinowe Strażak Sam to także oferowane przez nas świeczki na tort, głośne piszczałki, trąbki i gwizdki oraz takie charakterystyczne gadżety jak piniata w formie straży pożarnej, którą wystarczy napełnić łakociami.

Zaproszenia i dekoracje stołu ze Strażakiem Samem

W sklepie PartyBudziki.pl znajdziesz również takie dekoracje urodzinowe Strażak Sam jak kolorowe zaproszenia z kopertą, z motywem graficznym inspirowanym brytyjską bajką, wykonane w podobnym stylu papierowe torebki na prezenty oraz dekoracje urodzinowe dla chłopca przeznaczone do ozdobienia stołu, w formie foliowego obrusu i papierowych serwetek jednorazowych. Kolorowe dekoracje urodzinowe Strażak Sam dla chłopca w wieku przedszkolnym pomogą w przygotowaniu tematycznej aranżacji sali na chłopięce przyjęcie urodzinowe lub dowolnie inne. Część z nich możesz wykorzystać także przy organizacji dziecięcych imprez w plenerze.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zamów oryginalne dekoracje z kolekcji Strażak Sam, wykorzystując je przy okazji organizacji przyjęcia urodzinowego dla kilkuletniego chłopca. Sprawdź, jakie dekoracje urodzinowe Strażak Sam możesz dostać od ręki, wybierz interesujące Cię ich rodzaje i złóż zamówienie. Zapraszamy!

pixel