+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje urodzinowe Harry Potter

( ilość produktów: 49 )

Z myślą o chłopcach zapoznanych z historią młodego czarodzieja w charakterystycznych okularach przygotowaliśmy zdobione jego wizerunkiem różnorodne dekoracje urodzinowe Harry Potter. W ofercie sklepu Partybudziki.pl znajdziesz również inne gadżety imprezowe inspirowane serią książek i filmów opowiadających o jego przygodach. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś na imprezę dziecięcą.

Wystrzałowe dekoracje urodzinowe Harry Potter - dla kilkuletnich chłopców

Zorganizowanie przyjęcia dziecięcego, którego motywem przewodnim będzie opowieść o młodym czarodzieju, dzięki naszym gadżetom nie powinno sprawić nikomu najmniejszego problemu. Organizując urodziny z Harrym Potterem, możesz sięgnąć m.in. po takie uniwersalne dekoracje urodzinowe dla chłopca jak lateksowe balony, banery, szpiczaste czapeczki czy słomki do napojów. Oczywiście w każdym przypadku są to dekoracje na urodziny z Harrym Potterem, czyli gadżety zdobione wizerunkami postaci pojawiających się w książkach o młodych czarodziejach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również takie dekoracje na urodziny chłopca z Harrym Potterem jak okulary, krawaty i różdżki, które pozwolą przebrać się za postać głównego bohatera serii.

Skorzystaj z bogatej oferty naszego sklepu i zorganizuj magiczne przyjęcie dziecięce z czarodziejami. Prezentowane dekoracje urodzinowe Harry Potter znacząco Ci to ułatwią. W sklepie zamówisz klasyczne dekoracje sali i stołów, elementy przebrań, ozdoby na tort urodzinowy i wiele więcej. Wszystko w unikalnej stylistyce zaczerpniętej z magicznego świata młodych czarodziejów. Polecamy!

pixel