+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony cyfry na powietrze

( ilość produktów: 62 )

Zastanawiasz się nad wyborem konkretnego rodzaju dekoracji urodzinowej dla dziecka? Sięgnij po kolorowe balony cyfry na powietrze. Do ich napełnienia powietrzem wystarczy siła Twoich płuc. Co prawda takie balony cyfry nie będą unosiły się w powietrzu, ale z powodzeniem możesz zawiesić je pod sufitem, na oknie, drzwiach lub na ścianie. Sprawdź ofertę sklepu partybudziki.pl i zamów balony z cyframi w interesującym Cię kolorze.

Dla osób organizujących pierwsze lub kolejne urodziny dziecka przygotowaliśmy balony cyfry na powietrze w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, w tym balony niebieskie dla chłopców i różowe dla dziewczynek. Łącząc ze sobą dwa balony w kształcie cyfr, możesz stworzyć dowolną, interesującą Cię liczbę. Jeśli wybierzesz więcej balonów, stworzysz liczbę symbolizującą dowolną datę. To doskonała opcja dla osób świętujących jakieś szczególne wydarzenie czy organizatorów zabaw sylwestrowych. Prezentowane balony cyfry na powietrze to dekoracje wielokrotnego użytku, które możesz wykorzystać podczas kilku kolejnych imprez urodzinowych. W ofercie sklepu, prócz foliowych balonów o kształcie cyfry, znajdziesz również typowe balony foliowe, na których powierzchni nadrukowano cyfrę lub liczbę.

Zachęcamy do inwestycji w balony symbolizujące wszystkie cyfry od 0 do 9. Dzięki temu zyskasz swobodę w konfiguracji różnych liczb. Co warte podkreślenia, w ofercie naszego sklepu znajdziesz również inne balony na urodziny, w tym foliowe wersje balonów przystosowane do napełniania helem. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz coś dla siebie.

pixel