Balony cyfry na powietrze

ilość znalezionych towarów: 98

Jeśli szukasz tańszej wersji balonów foliowych, których nie trzeba napełniać helem, sięgnij po balony cyfry na powietrze. Do każdego balonu dołączona jest specjalna słomka, która pozwala na jego szybkie napełnieni mocą własnych płuc. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i zamów tanie balony urodzinowe w wersji foliowej, przystosowane do napełniania zwykłym powietrzem. Polecamy!

Co wyróżnia foliowe balony cyfry na powietrze?

Przede wszystkim w odróżnieniu od balonów napełnianych helem, balony cyfry przystosowane do napełniania powietrzem pozbawione są specjalnych zaworów, co w korzystny sposób wpływa na ich cenę – balony cyfry na powietrze są bardzo tanie. Ze względu na rodzaj stosowanego gazu, balony tego typu w sposób samoistny nie unoszą się w powietrzu i trzeba przytwierdzić je do sufitu, ościeżnicy czy ściany przy pomocy sznurka. Dlatego prezentowane w tym miejscu foliowe balony na urodziny standardowo wykończone są specjalnymi wypustkami, przez które można przeciągnąć sznurek i w ten prosty sposób przytwierdzić balon do wybranej powierzchni/przedmiotu. Poza tymi dwoma elementami balony cyfry na powietrze niczym nie różnią się od balonów na hel i mogą być dla nich atrakcyjną alternatywą.

Jeśli zależy Ci na ograniczeniu kosztów związanych z organizacją imprezy urodzinowej lub przyjęcia z okazji innego rodzaju jubileuszu, balony cyfry na powietrze będą strzałem w dziesiątkę. Zapoznaj się z wieloma wersjami balonów oferowanych przez sklep internetowy partybudziki.pl i zamów wybrane ich rodzaje. Zapraszamy do zakupów!

pixel