+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pirackie dekoracje urodzinowe

( ilość produktów: 29 )

Jeśli szukasz ciekawego motywu przewodniego na imprezę dziecięcą, zapoznaj się z naszą ofertą na atrakcyjnie zdobione, pirackie dekoracje dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To różnorodne gadżety, dzięki którym udekorujesz salę oraz stół, zadbasz o efektowne opakowanie drobnych upominków czy słodkich przekąsek serwowanych podczas urodzin. Sprawdź na partybudziki.pl i zamów wybrany rodzaj tematycznych ozdób.

Chłopięce urodziny w stylu pirackim

Przedszkolakom i chłopcom w wieku wczesnoszkolnym dedykujemy pirackie dekoracje urodzinowe kilku różnych kategorii. Są to przede wszystkim foliowe i lateksowe balony przystosowane do napełniania powietrzem lub lżejszym od niego helem, oryginalne dekoracje stołu, świeczki na tort, jednorazowe naczynia i inne pirackie dekoracje dla dzieci. Co ważne, zarówno prezentowane balony urodzinowe dla chłopca, jak i inne z dostępnych gadżetów utrzymane są w specyficznej stylistyce wykonania, wprost zaczerpniętej z filmów, bajek i innych opowieści o piratach. W sklepie znajdziesz m.in. stylizowane na pirackie girlandy, zdobione w podobny sposób banery czy zaproszenia urodzinowe. Pirackie dekoracje dla dzieci to także wykonane z papieru podkładki na stół w formie mapy skarbu czy charakterystyczne przebrania imprezowe - czepeczki pirackie oraz czarne przepaski na oko. Z prezentowanymi akcesoriami zorganizujesz niezapomniane pirackie urodziny dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym. To sprawdzony wybór zwłaszcza dla kilkuletnich chłopców oraz ciekawy motyw przewodni na imprezę tematyczną dla nieco starszych odbiorców.

Organizatorom urodzinowych imprez dziecięcych dedykujemy pięknie wykonane akcesoria i różnego rodzaju pirackie dekoracje dla dzieci najmłodszych, zwłaszcza dla kilkuletnich chłopców. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do udekorowania sali i stołu, a także mnóstwo pomocniczych gadżetów w stylu pirackim, które mogą przydać się podczas urodzinowych oraz wielu innych imprez tematycznych. Przyjrzyj się naszym produktom i złóż zamówienie.

pixel