+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony urodzinowe

( ilość produktów: 60 )

Klasyczne lateksowe i przybierające różnorodne kształty foliowe balony urodzinowe to nieodzowny element niemal każdego przyjęcia dziecięcego. W ofercie sklepu partybudziki.pl znajdziesz również specjalne wersje tego typu ozdób dedykowanych osobom dorosłym, w tym balony w formie cyfr, idealne na dekoracje na 30 urodziny oraz inne okrągłe jubileusze.

Kolorowe baloniki na każdą okazję!

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po foliowe balony cyfry, z których przygotujesz atrakcyjne dekoracje na 18 urodziny lub dowolnie inny jubileusz. Oczywiście sprzedajemy także bardziej tradycyjne, bo lateksowe balony urodzinowe dedykowane imprezom typowo dziecięcym. Znajdziesz w tym miejscu zarówno różowe, jak i niebieskie ich wersje. Pierwsze będą dobrym wyborem dla dziewczynek, a drugie dla chłopców. Sprzedajemy również foliowe balony dla dzieci, do napełnienia helem. To niezwykle barwne dekoracje dostępne w dużej różnorodności oryginalnych kształtów i rozmiarów. Oferujemy także specjalne urodzinowe balony przystosowane do stworzenia okolicznościowego napisu. Balony litery wykonane są z folii i bez problemu można napełnić je lżejszym od powietrza helem.

Jeśli planujesz organizację przyjęcia jubileuszowego, nie zapomnij zaopatrzyć się w dostosowane do okazji balony urodzinowe. Dzięki pomocy naszego sklepu możesz sięgnąć również po wiele innych dekoracji, które pozwolą na stworzenie ciekawej aranżacji podkreślającej wyjątkowy charakter celebrowanego wydarzenia. Zapraszamy do zapoznania się z całością naszej oferty i składania zamówień.

pixel