+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Artykuły BHP

( ilość produktów: 7 )

Pomyśl o bezpieczeństwie uczestników organizowanego przez Ciebie eventu, imprezy okolicznościowej lub dowolnie innego wydarzenia, zawczasu zamawiając profesjonalne artykuły BHP. Odpowiednio dobrane środki ochrony indywidualnej wpłyną na poprawę warunków sanitarnych w miejscu organizacji imprezy, tym samym zminimalizują ryzyko przypadkowego zarażenia uczestników.

Bezpieczeństwo i higiena – nowe zasady w czasach pandemii

Ze względu na potencjalne ryzyko zarażenia wirusem, zwłaszcza podczas imprez, w których uczestniczy duża ilość osób, należy stosować się do nowych zasad bezpieczeństwa – zasłaniać nos i usta, tym samym ograniczają ryzyko nieświadomego roznoszenia zarazków. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy partybudziki.pl znajdziesz różnorodne artykuły BHP, które mogą zainteresować każdego organizatora imprez, zarówno profesjonalistów, jak i odbiorców indywidualnych przygotowujących rodzinne spotkanie w domu. Na liście dostępnych produktów znajdziesz m.in. maseczki ochronne na twarz, w tym modele jednowarstwowe i trzywarstwowe – atestowane, jednorazowe rękawiczki foliowe, ochronne fartuchy, czepki na włosy i osłony na obuwie, a także stosowane przez osoby szczególnie narażone na zarażenie, specjalne przyłbice wykonane z transparentnego tworzywa sztucznego.

Zadbaj o zdrowie uczestników imprezy towarzyskiej, spotkania rodzinnego czy przyjęcia dziecięcego, wybierając dobrej jakości artykuły BHP do ochrony indywidualnej. W sklepie znajdziesz produkty dedykowane dorosłym oraz najmłodszym, czego doskonałym przykładem jest odpowiednio wyprofilowana przyłbica dla dzieci z regulacją mocowania, dla jej lepszego dopasowania do obwodu głowy dziecka.

pixel