+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje na 70 urodziny

( ilość produktów: 28 )

Z myślą o organizatorach okrągłych jubileuszy seniorów przygotowaliśmy m.in. kolorowe dekoracje na 70 urodziny. Znajdziesz w tym miejscu różnorodne, atrakcyjnie prezentujące się ozdoby nawiązujące do okrągłej rocznicy siedemdziesiątych urodzin jubilata. Są to głównie balony, w tym balony cyfry i barwne, foliowe oraz lateksowe balony zdobione okolicznościowymi nadrukami.

70 urodziny świętuj z pompą!

Niezależnie od tego, czy planujesz organizację skromnego przyjęcia o rodzinnym charakterze, czy też większej imprezy dla szerszego grona osób, prezentowane dekoracje na 70 urodziny pomogą w podkreśleniu wyjątkowego charakteru okrągłego jubileuszu. W ofercie przygotowanej przez sklep internetowy partybudziki.pl znajdziesz wspomniane wcześniej balony oraz specjalne świeczki urodzinowe, w tym świeczki cyfry, dzięki którym dekoracja tortu na 70 urodziny będzie ciekawsza i jubilat nie będzie miał najmniejszego problemu z ich zdmuchnięciem. Oferujemy również takie ozdoby na 70 urodziny jak okolicznościowe serwetki, wystrzeliwane w powietrze konfetti i wiele innych. Dzięki prezentowanym akcesoriom dekoracja sali na 70 urodziny będzie ciekawsza i lepiej dostosowana do tak ważnej uroczystości.

Wyjątkowe dekoracje na 70 urodziny

Sprawdź, jakie dekoracje na 70 urodziny oferujemy i zamów ich wybrane rodzaje. Możesz sięgnąć po kolorowe balony, dedykowane tej specjalnej okazji świeczki oraz inne, nieco bardziej uniwersalne dekoracje na urodziny dorosłych, w tym po konfetti, kolorowe girlandy, banery czy podwieszane pompony. Zamów te z dekoracji, dzięki którym urodzinowe przyjęcie seniora zyska wyjątkowy charakter.

pixel