+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje drewniane

( ilość produktów: 28 )

Miłośnikom ekologii i tradycyjnych gadżetów przeznaczonych do ozdabiania sal i stołów polecamy oryginalne dekoracje drewniane. Znajdziesz w tym miejscu bogaty wybór okolicznościowych napisów wyciętych z kawałka drewna, drewnianych tabliczek i numerków do oznaczania miejsc przy stołach, a także wykonane z drewna toppery na torty, klasyczne klamerki do mocowania i wiele innych, niezwykle atrakcyjnych ozdób.

Tradycyjne dekoracje drewniane na przyjęcia urodzinowe

Do dyspozycji klientów sklepu partybudziki.pl przygotowaliśmy różnorodne, zawsze starannie wykonane i trwałe, urodzinowe dekoracje drewniane wielu kategorii. To przede wszystkim okolicznościowe napisy drewniane, które z powodzeniem zastąpią zawieszany baner oraz drewniane toppery w formie cyfr i liczb, które można umieszczać na torcie, jako uzupełnienie dla świeczek. Znajdziesz tu także takie dekoracje drewniane na urodziny jak drewniane plastry z charakterystyczną linią słojów oraz wycięte z drewna liście, które mogą posłużyć jako rodzaj tacy do serwowania różnego rodzaju przekąsek.

Ozdoby z drewna do ozdabiania sal

Specyficzną kategorią prezentowanych dekoracji drewnianych są charakterystyczne tabliczki i duże numery z podstawką, przeznaczone do oznaczania miejsc dla gości. To tradycyjne dekoracje weselne, które pozwolą uniknąć zamieszania podczas zajmowania miejsc przy stołach przez zaproszonych na ślub gości. Inne przydatne dekoracje drewniane z naszej oferty to m.in. okolicznościowe zawieszki z napisem MRS i MR lub Mąż i Żona, czy charakterystyczne drewniane klamerki, które można wykorzystać do mocowania oznaczeń na upominkach dla gości. Tego typu dekoracje sali będą ciekawym uzupełnieniem dla tradycyjnych ozdób papierowych, balonów i konfetti.

Jeśli stawiasz na ekologię i starasz się korzystać z ozdób wyprodukowanych z materiałów neutralnych dla środowiska, w pełni biodegradowalnych, prezentowane dekoracje drewniane z pewnością przypadną Ci do gustu. Zapoznaj się z naszą całą ofertą drewnianych dekoracji, sięgając po interesujące Cię rodzaje gadżetów - z nami przygotowania do urodzin, wesela lub innej imprezy okolicznościowej okażą się znacznie łatwiejsze!

pixel