+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony urodzinowe na 18, 30, 40, 50, 60 i nie tylko!

( ilość produktów: 82 )

Swoje urodziny świętuj z pompą! Sklep internetowy partybudziki.pl to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz wszystko to, co potrzebne do zorganizowania niezapomnianej domowej imprezy urodzinowej lub eleganckiego przyjęcia w lokalu. Do dyspozycji osób świętujących jubileusze przygotowaliśmy wyjątkowe balony urodzinowe, foliowe i lateksowe, przystosowane do napełniania powietrzem lub helem.

Jakie balony urodzinowe sprzedajemy?

Dysponujemy bogatym wyborem balonów różnych typów. Są to balony na urodziny dla osób dorosłych i dzieci, przybierające klasyczną formę, mające postać cyfr, różnego rodzaju przedmiotów czy kul z błyszczącym konfetti w środku. Balony dla dzieci to przede wszystkim kolorowe balony foliowe przystosowane do napełniania helem (takie balony urodzinowe będą unosiły się w powietrzu). Oczywiście mamy również jubileuszowe balony na 30 urodziny i kolejne. Osoby zainteresowane organizacją okrągłej rocznicy urodzin mogą zaopatrzyć się w balony na 40 urodziny, w napełniane zwykłym powietrzem foliowe balony na 50 urodziny i inne. Co warte podkreślenia, balony urodzinowe zwykle mają formę cyfr i można kupić je pojedynczo (z dwóch cyfr ułożysz interesującą Cię liczbę) lub w komplecie (na okrągłe rocznice urodzin).

Skorzystaj z propozycji naszego sklepu i zamów oryginalne balony urodzinowe wykonane z dobrej jakości foli, wyróżniające się atrakcyjną kolorystyką, dużą trwałością i łatwością montażu na ścianie, w ościeżnicy okiennej lub drzwiowej czy pod sufitem. Zamów kolorowe balony na 18 urodziny lub dowolnie inną imprezę urodzinową. Naprawdę warto!

pixel