+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Stroje na Andrzejki

( ilość produktów: 22 )

Przygotuj się na huczną zabawę poprzedzającą rozpoczęcie adwentu, już dziś zamawiając w naszym sklepie niezwykle oryginalne przebranie na andrzejki. Imprezy organizowane w wigilię świętego Andrzeja, czyli w nocy z 29 na 30 listopada, cieszą się olbrzymią popularnością nie tylko ze względu na odprawiane w tym dniu wróżby, ale także z uwagi na ich niezwykle rozrywkowy charakter. Sprawdź, jakie stroje na andrzejki mamy w ofercie i wybierz jeden z nich. Polecamy!

Oryginalne stroje na andrzejki – kostiumy i akcesoria

Choć nie wszystkie zabawy andrzejkowe oznaczają konieczność założenia na siebie przygotowanego na tę okazję kostiumu, to jednak w wielu sytuacjach sięgnięcie po oryginalne maski imprezowe czy inny rodzaj przebrania, pozwoli lepiej wczuć się w nastrój tej wyjątkowej nocy. W ofercie przygotowanej przez sklep partybudziki.pl znajdziesz różnorodne przebrania na andrzejki, od wspomnianych masek zaczynając, przez kapelusze imprezowe, a na składających się z wielu elementów, pełnych kostiumach kończąc. Polecane przez nas stroje dla dorosłych to m.in. zestawy umożliwiające charakteryzację w stylu Harry Potter, na klasycznego czarodzieja lub wiedźmę. Oczywiście stroje na andrzejki z powodzeniem mogą być stosowane również przy okazji zabaw karnawałowych oraz innych imprez wymagających przebrania. Ze względu na uniwersalny charakter i dość dobrą jakość wykonania prezentowane przebrania andrzejkowe możesz stosować wielokrotnie, przy różnych okazjach. To stosunkowo tanie, ale dobrze wykonane gadżety dla kobiet i mężczyzn lubiących dobrą zabawę, chętnie uczestniczących w przebierankach.

Poznaj pełną kolekcję oryginalnych strojów i gadżetów do charakteryzacji, dzięki którym możesz przygotować różnorodne przebrania na andrzejki lub zabawę karnawałową. Znajdziesz w tym miejscu kapelusze wiedźmy i czarodzieja, okulary z długim nosem, czarne peleryny, magiczne różdżki i wiele więcej. Wybierając nasze stroje na andrzejki, ucharakteryzujesz się w sposób, który wzbudzi ciekawość nie tylko znajomych, ale i wielu postronnych osób.

pixel