+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony na hel cyfry

( ilość produktów: 177 )

Kolorowy balon napełniony helem, gazem lżejszym od powietrza, to fantastyczny upominek dla każdego małego dziecka, a w przypadku balonów w formie cyfry, doskonały pomysł na stylową dekorację urodzinową. Sklep internetowy partybudziki.pl oferuje najlepszej jakości balony z helem cyfry. Wybierz jeden lub kilka balonów i przy ich pomocy stwórz interesującą Cię liczbę.

Balony na hel w kształcie cyfr uświetnią każde urodziny!

Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić kolorowe balony urodzinowe z helem w formie pojedynczych cyfr lub w zestawach symbolizujących okrągłą liczbę. Oczywiście przy pomocy pojedynczych balonów cyfr możesz stworzyć każdą liczbę symbolizującą wiek jubilata, rocznicę jakiegoś wydarzenia czy konkretną datę. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy balony symbolizujące cyfry od 0 do 9. Mamy balony z helem cyfry w wielu wersjach kolorystycznych, w tym produkty dedykowane chłopcom i dziewczynkom, balony cyfry w jednolitym kolorze i wielokolorowe, a także balony z nadrukowaną cyfrą lub liczbą. Balony cyfry z helem dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu łatwiej znaleźć produkt idealnie dopasowany do własnych oczekiwań i potrzeb.

Jeśli szukasz oryginalnej dekoracji urodzinowej, unoszące się w powietrzu balony z helem cyfry będą strzałem w dziesiątkę. Tego typu dekoracje powinny przypaść do gustu wszystkim dzieciom. Będą również ciekawym gadżetem na kolejną rocznicę ślubu, zabawę sylwestrową czy okrągłe urodziny osoby dorosłej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na foliowe balony napełniane helem i zakupu wybranych ich rodzajów.

pixel