+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tuby z konfetti

( ilość produktów: 18 )

Wystrzałowe tuby z konfetti to nieodłączny element ślubów, sylwestrów oraz wielu innych wydarzeń okolicznościowych. W odróżnieniu od tradycyjnego, ręcznie rozsypywanego konfetti, prezentowane gadżety imprezowe umożliwiają jego wystrzelenie na wysokość nawet kilku metrów, dzięki czemu drobne, mieniące się w świetle płatki, nieco dłużej utrzymują się w powietrzu. Jednoczesne użycie kilku tub zapewnia efekt zbliżony do fajerwerków.

Kolorowe konfetti w formie strzelającej tuby na każdą okazję!

Niezależnie od rodzaju organizowanej przez Ciebie imprezy towarzyskiej, w sklepie internetowym partybudziki.pl znajdziesz dopasowane do tego typu wydarzenia tuby z konfetti, przeznaczone do wystrzelenia w powietrze. Sprzedajemy zestawy dedykowane wieczorom kawalerskim i panieńskim, stworzone z myślą o przygotowaniu niezapomnianej oprawy weselnej, dedykowane zabawom sylwestrowym oraz przyjęciom urodzinowym, również okrągłym jubileuszom. Oczywiście znajdziesz tu także uniwersalne tuby strzelające wypełnione kolorowym papierem konfetti i metalicznymi serpentynami, które można wystrzelić na kilku metrów. Konfetti wystrzałowe to bezpieczna, tańsza i wygodniejsza alternatywa dla tradycyjnych fajerwerków – tuby z konfetti z powodzeniem mogą być wystrzeliwane na świeżym powietrzu i w pomieszczeniach zamkniętych. Ich użycie nie wymaga stosowania ognia, jedynie niewielkiej siły fizycznej – konfetti zamknięte jest w papierowej tubie, którą należy przekręcić (przekręcamy podstawę zgodnie z kierunkiem strzałek), by uruchomić mechanizm zwalniający i wystrzelić błyszczące płatki lub metaliczne serpentyny w powietrze.

Strzelające konfetti w tubie

Skorzystaj z naszej oferty i zamów tuby na wesele, imprezę urodzinową, wieczór kawalerski czy zabawę sylwestrową. Sprzedajemy proste, bezpieczne w użyciu tuby z konfetti dedykowane różnorodnym wydarzeniom, wypełnione papierowymi lub foliowymi płatkami, ewentualnie uzupełnione metalicznymi serpentynami. Wystrzelenie barwnych drobin na wysokość kilku metrów można porównać z odpaleniem fajerwerków. Jeśli szukasz dla nich alternatywy, zamów nasze konfetti!

pixel