+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci

( ilość produktów: 40 )

Kolorowe, wyróżniające się oryginalnymi kształtami zaproszenia urodzinowe dla dzieci to atrakcyjny dodatek do każdej imprezy dziecięcej. Korzystając z naszego pośrednictwa, możesz sięgnąć po zestaw zaproszeń dedykowanych dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, chłopcom i dziewczynkom. Zobacz, jakie zaproszenia dla dzieci oferujemy i zamów ich wybrany rodzaj.

Bajkowe zaproszenia na urodziny dla dzieci

Wydrukowane na dobrej jakości papierze, kolorowe zaproszenia urodzinowe dla dzieci to elegancki sposób na powiadomienie ich rodziców o zbliżającym się wydarzeniu. W ofercie sklepu partybudziki.pl znajdziesz wiele atrakcyjnych wzorów zaproszeń o zróżnicowanej kolorystyce, w tym zaproszenia na urodziny dziecka w kolorze niebieskim i różowym. Te pierwsze sprawdzą się jako zaproszenia na urodziny dla chłopca. Te drugie będą idealnym wyborem, gdy organizujesz przyjęcie dla dziewczynki. Zaproszenia urodzinowe dla dzieci oferujemy wraz z kopertami, dzięki czemu łatwiej zabezpieczyć je przed przypadkowym zabrudzeniem. Co warte podkreślenia, zaproszenia na urodziny dla dzieci sprzedawane są w zestawach po kilka sztuk. Zwykle wystarczy zatem zamówić jeden lub dwa takie zestawy.

Niebieskie i różowe zaproszenia na roczek

Jeśli szukasz sposobu na podkreślenie uroczystego charakteru pierwszej dziecięcej imprezy urodzinowej, przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo okolicznościowych zaproszeń w wersji chłopięcej i dziewczęcej. Znajdziesz w tym miejscu zaproszenia urodzinowe dla dzieci, na pierwsze urodziny, w kolorze niebieskim i różowym, w formie klasycznych kartek składanych i kartek specjalne stylizowanych, na przykład w kształcie dziecięcego body. Okolicznościowe zaproszenie urodzinowe dla dzieci zwykle uzupełnione jest adnotacją o miejscu i dacie imprezy, i oferowane wraz z dekoracyjną kopertą. Zaproszenia urodzinowe dla dzieci, na roczek, oferujemy w zestawach po kilka-kilkanaście sztuk. Wystarczy zamówić jeden, dwa lub więcej takich zestawów, wypełnić i wręczyć członkom rodziny lub znajomym, których chcemy zaprosić na pierwszą imprezę urodzinową dziecka. Wszystkie oferowane przez nas urodzinowe zaproszenia dla dzieci są zawsze starannie wykonane, a tym samym niezwykle estetyczne. Będą atrakcyjną pamiątką dla dziadków i chrzestnych dziecka.

Tematyczne zaproszenia urodzinowe dla dzieci

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po kolorowe karty urodzinowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To kartki najczęściej osobiście przekazywane przez maluchy swoim kolegom i koleżankom, a zatem ich forma powinna być dostosowana do specyficznych zainteresowań najmłodszych. Znajdziesz w tym miejscu bajkowe zaproszenia urodzinowe dla dzieci, z kolorowymi nadrukami prezentującymi bohaterów popularnych bajek i animacji dziecięcych, ale możesz sięgnąć również po zaproszenia urodzinowe dla dziecka starszego. To często kartki o nietypowym kształcie, na przykład w formie piłkarskiego buta lub okolicznościowej karty herbu, o stylistyce wykonania nawiązującej do symboliki znanej z serii Harry Potter. Oczywiście wszystkie zaproszenia urodzinowe dla dzieci, również te, które mają nietypowy kształt, sprzedawane są w zestawie z kopertami. Kartki należy wypełniać ręcznie, informując o miejscu i dacie przyjęcia urodzinowego.

Przyjrzyj się naszej ofercie na barwne, perfekcyjnie wykonane zaproszenia na urodziny dla dziewczynki lub chłopca, starannie je wypełnij i samodzielnie lub za pośrednictwem swojego dziecka przekaż jego kolegom. W sklepie znajdziesz również inne rodzaje zaproszeń, w tym odpowiednio zdobione zaproszenia komunijne. Zapoznaj się z całością naszych propozycji i zamów potrzebne Ci akcesoria.

pixel