+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zaproszenia urodzinowe dla dzieci

( ilość produktów: 44 )

Kolorowe, wyróżniające się oryginalnymi kształtami zaproszenia urodzinowe dla dzieci to atrakcyjny dodatek do każdej imprezy dziecięcej. Korzystając z naszego pośrednictwa, możesz sięgnąć po zestaw zaproszeń dedykowanych dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, chłopcom i dziewczynkom. Zobacz, jakie zaproszenia dla dzieci oferujemy i zamów ich wybrany rodzaj.

Bajkowe zaproszenia urodzinowe dla dzieci

Wydrukowane na dobrej jakości papierze, kolorowe zaproszenia urodzinowe dla dzieci to elegancki sposób na powiadomienie ich rodziców o zbliżającym się wydarzeniu. W ofercie sklepu partybudziki.pl znajdziesz wiele atrakcyjnych wzorów zaproszeń o zróżnicowanej kolorystyce, w tym zaproszenia na urodziny dziecka w kolorze niebieskim i różowym. Te pierwsze sprawdzą się jako zaproszenia na urodziny dla chłopca. Te drugie będą idealnym wyborem, gdy organizujesz przyjęcie dla dziewczynki. Zaproszenia urodzinowe dla dzieci oferujemy wraz z kopertami, dzięki czemu łatwiej zabezpieczyć je przed przypadkowym zabrudzeniem. Co warte podkreślenia, zaproszenia na urodziny dla dzieci sprzedawane są w zestawach po kilka sztuk. Zwykle wystarczy zatem zamówić jeden lub dwa takie zestawy.

Kolorowe zaproszenia na urodziny dziecka

Jeśli szukasz sposobu na podkreślenie uroczystego charakteru pierwszej dziecięcej imprezy urodzinowej, przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo okolicznościowych zaproszeń w wersji chłopięcej i dziewczęcej. Znajdziesz w tym miejscu zaproszenia urodzinowe dla dzieci, na pierwsze urodziny, w kolorze niebieskim i różowym, w formie klasycznych kartek składanych i kartek specjalne stylizowanych, na przykład w kształcie dziecięcego body. Okolicznościowe zaproszenie urodzinowe dla dzieci zwykle uzupełnione jest adnotacją o miejscu i dacie imprezy, i oferowane wraz z dekoracyjną kopertą. Zaproszenia urodzinowe dla dzieci, na roczek, oferujemy w zestawach po kilka-kilkanaście sztuk. Wystarczy zamówić jeden, dwa lub więcej takich zestawów, wypełnić i wręczyć członkom rodziny lub znajomym, których chcemy zaprosić na pierwszą imprezę urodzinową dziecka. Wszystkie oferowane przez nas urodzinowe zaproszenia dla dzieci są zawsze starannie wykonane, a tym samym niezwykle estetyczne. Będą atrakcyjną pamiątką dla dziadków i chrzestnych dziecka.

Tematyczne zaproszenia urodzinowe dla dzieci

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po kolorowe karty urodzinowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. To kartki najczęściej osobiście przekazywane przez maluchy swoim kolegom i koleżankom, a zatem ich forma powinna być dostosowana do specyficznych zainteresowań najmłodszych. Znajdziesz w tym miejscu bajkowe zaproszenia urodzinowe dla dzieci, z kolorowymi nadrukami prezentującymi bohaterów popularnych bajek i animacji dziecięcych, ale możesz sięgnąć również po zaproszenia urodzinowe dla dziecka starszego. To często kartki o nietypowym kształcie, na przykład w formie piłkarskiego buta lub okolicznościowej karty herbu, o stylistyce wykonania nawiązującej do symboliki znanej z serii Harry Potter. Oczywiście wszystkie zaproszenia urodzinowe dla dzieci, również te, które mają nietypowy kształt, sprzedawane są w zestawie z kopertami. Kartki należy wypełniać ręcznie, informując o miejscu i dacie przyjęcia urodzinowego.

Przyjrzyj się naszej ofercie na barwne, perfekcyjnie wykonane zaproszenia na urodziny dla dziewczynki lub chłopca, starannie je wypełnij i samodzielnie lub za pośrednictwem swojego dziecka przekaż jego kolegom. W sklepie znajdziesz również inne rodzaje zaproszeń, w tym odpowiednio zdobione zaproszenia komunijne. Zapoznaj się z całością naszych propozycji i zamów potrzebne Ci akcesoria.

pixel