+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Konfetti i brokat sypki

( ilość produktów: 58 )

Wzbogać okolicznościową imprezę o błyszczące konfetti, nadaj dowolnemu wydarzeniu efektowniejszą formę. W sklepie partybudziki.pl znajdziesz wiele wersji kolorowych płatków przeznaczonych do rozsypania lub wystrzelenia w powietrze, będących ciekawym uzupełnieniem lub bezpieczniejszą alternatywą dla zimnych ogni, ewentualnie innych fajerwerków. Sprawdź naszą ofertę i zamów błyszczące dekoracje, które uświetnią każdą imprezę.

Różnokolorowe konfetti papierowe, bibułowe, drewniane i metaliczne

Z myślą o podkreśleniu kulminacyjnego momentu ważnego wydarzenia, na przykład imprezy sylwestrowej czy zabawy weselnej, przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowane tego typu okazjom konfetti. Znajdziesz w tym miejscu tradycyjne płatki papierowe i foliowe, w wielu kształtach i kolorach, dedykowane rozsypywaniu i wystrzeliwaniu w powietrze. Sprzedajemy również sypki brokat, który możesz wykorzystać do wykonywania różnorodnych dekoracji, oryginalne konfetti ślubne drewniane w formie okolicznościowych napisów oraz bibułowe konfetti serduszka, w kolorze czerwonym. W sklepie znajdziesz również dedykowane imprezom dziecięcym i wszelkiego rodzaju jubileuszom konfetti urodzinowe, w formie metalizowanych liczb, napisów HAPPY BIRTHDAY czy tradycyjnych, papierowych płatków. Sprzedajemy także konfetti na wieczory panieńskie i kawalerskie, przyjęcia typu Baby Shower, urodzinowe przyjęcia dziecięce i inne imprezy okolicznościowe. Zamówisz u nas m.in. oryginalne konfetti na wesele w formie metalicznych kółek, które można nie tylko rozrzucać, ale i wystrzeliwać w powietrze – wystrzałowe tuby z konfetti to sprawdzony wybór nie tylko na ślub, ale i imprezę sylwestrową.

Przygotuj się na wspaniałą zabawę, wzbogacając ją o charakterystyczne elementy dekoracyjne, takie jak kolorowe baloniki czy prezentowane w tym miejscu, przeznaczone do ręcznego rozrzucania konfetti. W sklepie znajdziesz papierowe i metaliczne płatki, ozdoby wykonane z delikatnej bibuły, a także znacznie trwalsze dekoracje drewniane. Zapoznaj się z całością naszej oferty i zamów interesujące Cię rodzaje okolicznościowych ozdób.

pixel