+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje urodzinowe Psi Patrol Girl

( ilość produktów: 43 )

Małym miłośniczkom przygód bohaterskich psiaków, które wraz z chłopcem Ryderem przemierzają świat, niosąc pomoc i zwalczając różnorodne zagrożenia, sklep Partybudziki.pl dedykuje oryginalne dekoracje urodzinowe Psi Patrol Girl. To unikalna kolekcja ozdób przeznaczonych do aranżacji sali lub domu, idealnych na przyjęcia dziecięce.

Kolorowe dekoracje urodzinowe Psi Patrol Girl - w wersji dla dziewczynek

Z myślą o organizatorach tematycznych przyjęć dziecięcych przygotowaliśmy rozbudowaną kolekcję ozdób, których motywem przewodnim jest popularna animacja Psi Patrol. Nasze dekoracje urodzinowe Psi Patrol Girl dla dziewczynki to przede wszystkim foliowe i lateksowe balony, girlandy, serwetki, pikery na tort i talerzyki. Ze względu na ich różową kolorystykę, prezentowane gadżety sprawdzą się przede wszystkim jako dekoracje urodzinowe dla dziewczynki. Oczywiście foliowe balony w kształcie piesków są ozdobami dość uniwersalnymi i z powodzeniem można sięgać po nie również przy okazji innych imprez dziecięcych. Jednak nasza oferta to w głównej mierze tematyczne dekoracje z bajki Psi Patrol dla dziewczynki, która chętnie ogląda tę bajkę i zna jej bohaterów.

Skorzystaj z naszej bogatej oferty, sięgając po charakterystyczne dekoracje urodzinowe Psi Patrol Girl, dedykowane kilkuletnim dziewczynkom, miłośniczkom występujących w bajce psich bohaterów. Zamawiaj foliowe i lateksowe balony z kolorowymi nadrukami, jednorazowe talerzyki i serwetki zdobione postaciami z bajki oraz inne dekoracje z naszej oferty, z motywem animowanych piesków, odcisków ich łap lub kości.

pixel