+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Maski imprezowe

( ilość produktów: 48 )

Przygotuj swoje dziecko na bal karnawałowy, sięgając po wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego, efektownie malowane maski imprezowe. Prezentowane akcesoria sprawdzą się również przy okazji innych zabaw dziecięcych, pomagając w przygotowaniu oryginalnego przebrania dopasowanego do potrzeb każdego malucha. W sklepie partybudziki.pl znajdziesz również maski weneckie i wiele innych.

Oryginalne maski imprezowe - wybierz jedną z nich!

Jeśli przygotowujesz przebranie dla synka lub córeczki, w ofercie naszego sklepu znajdziesz różnorodne maski na twarz dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Oferujemy kolorowe, papierowe i plastikowe maski na imprezę dziecięcą dowolnego typu: na bal przebierańców, zabawę urodzinową, na Halloween czy Nowy Rok. Znajdziesz w tym miejscu maski dla dzieci, które pomogą upodobnić je do jednego z popularnych zwierzątek, na przykład do pieska, kotka czy króliczka, do filmowego superbohatera lub znanej postaci z dziecięcej bajki. W sklepie znajdziesz również szczegółowo wykonane maski karnawałowe dla dorosłych. Są to przede wszystkim niezwykle charakterystyczne dla karnawału w Wenecji, bogato zdobione maski imprezowe zakrywające górną część twarzy.

Kolorowe maski na zabawę w przedszkolu

Jeśli charakter przedszkolnej zabawy nie wymaga pełnego przebrania, ciekawym wyborem wydają się kolorowe maski imprezowe o różnorodnych kształtach. Dzięki nim dziecko może upodobnić się do ulubionego bohatera lub zwierzątka. W ofercie naszego sklepu znajdziesz papierowe i znacznie od nich trwalsze, filcowe maski dla dzieci, na zabawy karnawałowe i inne imprezy przedszkolne, przedstawiające wiele charakterystycznych postaci zwierzęcych oraz bohaterów popularnych wśród najmłodszych bajek. Maska na twarz dla dzieci to tani gadżet imprezowy, który zwiększy atrakcyjność każdej zabawy, umożliwiając wykonanie szybkiej charakteryzacji bez potrzeby inwestowania w kosztowny strój lub czasochłonnego malowania twarzy specjalnymi farbami. Dzieci w maskach niemal zawsze świetnie się bawią, zwłaszcza jeśli używane przez nie maski imprezowe wyróżnia duża staranność wykonania, szczegółowość i trwałość, a przytrzymujące je gumki nie uciskają zbyt mocno głowy.

Uniwersalne maski imprezowe

Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy zarówno typowe maski karnawałowe dla dzieci, jak i dość uniwersalne maski imprezowe dla młodzieży oraz dorosłych. W tym drugim przypadku są to przede wszystkim maski plastikowe na gumce. Oferujemy klasyczne maski weneckie, które można stosować nie tylko podczas karnawału, ale i imprez sylwestrowych. Znajdziesz tu także straszne maski imprezowe na Halloween i niezwykle uniwersalne, filcowe maski dla dzieci w formie zwierząt. Ze względu na uniwersalny rozmiar z takich masek, z powodzeniem mogą korzystać z nich również dorośli. Zwierzęca maska dla dzieci zasłania dużą część twarzy, co pozwoli zachować anonimowość podczas zabawy karnawałowej lub dowolnie innej, wymagającej zastosowania choćby namiastki przebrania. W odróżnieniu od masek prezentujących bohaterów z popularnych animacji i bajek zwierzęce maski dla dzieci karnawałowe są bardziej uniwersalne. Przebranie za pieska, kotka, lisa, królika, żyrafę, słonia czy lwa sprawdzi się bowiem zarówno w przypadku dziewczynek, jak i chłopców.

Zapoznaj się z pełną listą dostępnych produktów i zamów te akcesoria imprezowe, które najbardziej przypadną Ci do gustu. Korzystając z naszego pośrednictwa, możesz zaopatrzyć się w wiele typów masek, a także w pełne przebrania czy dedykowane im akcesoria, takie jak świecące różki, kapelusze wiedźmy lub maga, diabelskie ogony, aureole czy anielskie skrzydła.

pixel