Świeczki urodzinowe

ilość znalezionych towarów: 48

Tradycyjne, układające się w okolicznościowy napis, przybierające różnorodne kształty, występujące pod postacią cyfr i liczb świeczki urodzinowe to nieodzowny element dekoracji tortu lub dowolnie innego wypieku przygotowanego z okazji ważnego jubileuszu. Jeśli planujesz dziecięce przyjęcie urodzinowe lub imprezę dla osoby dorosłej, świętującej okrągłą rocznicę urodzin, skorzystaj z bogatej oferty sklepu partybudziki.pl i zamów świeczki na tort w preferowanym kolorze.

Najlepsze świeczki urodzinowe dla dzieci i dorosłych

Tym wszystkim, którzy przygotowują się do świętowania kolejnych urodzin, polecamy starannie wykonane, atrakcyjnie prezentujące się świeczki do tortów, muffinek, serników lub innych słodkich wypieków tradycyjnie serwowanych przy okazji tego typu imprez. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy m.in. dziecięce świeczki urodzinowe w kształcie gwiazdek, zwierzątek lub bohaterów popularnych animacji i bajek. Znajdziesz tu także cieszące się dużym zainteresowaniem kupujących świeczki cyferki, z których można ułożyć liczbę symbolizującą kolejną rocznicę urodzin – doskonały sposób, by zmniejszyć liczbę świeczek potrzebnych do ustawienia na torcie oraz układające się w formę okolicznościowego napisu świeczki na urodziny – tworzą napis STO LAT czy HAPPY BIRTHDAY. Oczywiście możesz zamówić również tradycyjne świeczki urodzinowe na tort, w różnych wersjach kolorystycznych – niebieskie, różowe, złote, srebrne i wiele innych. Świeczki na tort sprzedawane są wraz z dedykowanymi im pikerami, które ułatwiają ich ustawianie oraz przynajmniej częściowo zatrzymują wycieki wosku.

Niezależnie od tego, jakie świeczki urodzinowe Cię interesują, w sklepie znajdziesz każdy popularny ich rodzaj, w wielu atrakcyjnych kształtach i wersjach kolorystycznych. Zamów tradycyjne świeczki na tort, ewentualnie sięgnij po ich wersję w kształcie cyferek, okolicznościowego napisu lub bohaterów dziecięcych bajek. W sklepie czekają na Ciebie również inne dekoracje do tortów, w tym fontanny tortowe i różnorodne pikery. Zapraszamy!

12
12
pixel