+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Świeczki urodzinowe

( ilość produktów: 63 )

Tradycyjne, układające się w okolicznościowy napis, przybierające różnorodne kształty, występujące pod postacią cyfr i liczb świeczki urodzinowe to nieodzowny element dekoracji tortu lub dowolnie innego wypieku przygotowanego z okazji ważnego jubileuszu. Jeśli planujesz dziecięce przyjęcie urodzinowe lub imprezę dla osoby dorosłej, świętującej okrągłą rocznicę urodzin, skorzystaj z bogatej oferty sklepu partybudziki.pl i zamów świeczki na tort w preferowanym kolorze.

Najlepsze świeczki urodzinowe dla dzieci i dorosłych

Tym wszystkim, którzy przygotowują się do świętowania kolejnych urodzin, polecamy starannie wykonane, atrakcyjnie prezentujące się świeczki do tortów, muffinek, serników lub innych słodkich wypieków tradycyjnie serwowanych przy okazji tego typu imprez. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy m.in. dziecięce świeczki urodzinowe w kształcie gwiazdek, zwierzątek lub bohaterów popularnych animacji i bajek. Znajdziesz tu także cieszące się dużym zainteresowaniem kupujących świeczki cyferki, z których można ułożyć liczbę symbolizującą kolejną rocznicę urodzin – doskonały sposób, by zmniejszyć liczbę świeczek potrzebnych do ustawienia na torcie oraz układające się w formę okolicznościowego napisu świeczki na urodziny – tworzą napis STO LAT czy HAPPY BIRTHDAY. Oczywiście możesz zamówić również tradycyjne świeczki urodzinowe na tort, w różnych wersjach kolorystycznych – niebieskie, różowe, złote, srebrne i wiele innych. Świeczki na tort sprzedawane są wraz z dedykowanymi im pikerami, które ułatwiają ich ustawianie oraz przynajmniej częściowo zatrzymują wycieki wosku.

Kolorowe świeczki urodzinowe na tort w formie napisów i liczb

Jeśli planujesz świętować okrągły jubileusz, zamiast umieszczać na torcie dużą liczbę tradycyjnych świeczek, wybierz świeczki urodzinowe układające się w okolicznościowy napis, w formie liter lub zamów podwójną świeczkę w kształcie liczby symbolizującej rocznicę urodzin. Dzięki temu świeczki na torcie zajmą mniej miejsca, nie będzie również żadnego problemu z ich szybkim zapaleniem i zdmuchnięciem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz m.in. świeczki na tort układające się w formę charakterystycznego napisu STO LAT i HAPPY BIRTHDAY, w wielu wersjach kolorystycznych, również urodzinowe świeczki dziecięce dekorowane postaciami ze znanych bajek. Alternatywą dla napisów są pojedyncze i podwójne świeczki urodzinowe w kształcie cyfr. Doskonałym przykładem takiego gadżetu jest świeczka urodzinowa w formie liczby 18, stworzona z myślą o świętowaniu jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej osoby, urodzin wprowadzających ją w wiek dorosły.

Dekoracyjne świeczki urodzinowe dla najmłodszych

Z myślą o przyjęciach dedykowanych małym dzieciom, do oferty sklepu wprowadziliśmy oryginalne świeczki urodzinowe o nietypowej formie, dekorowane kolorowymi nadrukami, przybierające różnorodne kształty. Znajdziesz w tym miejscu świeczki przedstawiające bajkowych bohaterów, zwierzęta, dinozaury, różnego rodzaju pojazdy i gadżety. To świeczki na urodziny dziecięce, specjalnie zaprojektowane dla maluchów, a zatem w zestawie zwykle znajduje się tylko kilka sztuk takich świeczek. Alternatywą dla dwóch lub trzech ozdobnych świeczek może być jedna duża świeczka na urodziny dziecka w formie konia, jednorożca lub prezentująca jakiegoś rodzaju scenkę rodzajową, na przykład safari. Duże świeczki urodzinowe to dobry wybór na dekorację wypieków innych niż typowe torty, takich jak muffinki, tarty czy małe kawałki ciasta. Takie wersje urodzinowych świeczek sprawdzą się również wtedy, gdy dziecko jest małe i ma problem z samodzielnym zdmuchnięciem więcej niż jednego płomienia.

Niezależnie od tego, jakie świeczki urodzinowe Cię interesują, w sklepie znajdziesz każdy popularny ich rodzaj, w wielu atrakcyjnych kształtach i wersjach kolorystycznych. Zamów tradycyjne świeczki na tort, ewentualnie sięgnij po ich wersję w kształcie cyferek, okolicznościowego napisu lub bohaterów dziecięcych bajek. W sklepie czekają na Ciebie również inne dekoracje do tortów, w tym fontanny tortowe i różnorodne pikery. Zapraszamy!

pixel