+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Winietki ślubne i wizytówki na stół

( ilość produktów: 6 )

Eleganckie winietki papierowe pomogą w przypisaniu miejsc przy stole wszystkim zaproszonym na określoną uroczystość gościom. Po tego typu akcesoria najczęściej sięga się przy oficjalnych i ważnych uroczystościach, takich jak wesela, komunie i chrzciny. Opisane piękną czcionką, białe wizytówki ustawia się zwykle na pustych talerzach. W ofercie sklepu partybudziki.pl znajdziesz również efektowne winietki ślubne w kształcie motyli, przystosowane do ustawienia na kieliszkach.

Białe winietki na specjalne uroczystości

Podstawowym zastosowaniem dla tradycyjnej winietki wykonanej z prostokątnego kawałka białego kartonu, zgiętej w pół, a przez to przystosowanej do ustawienia w pionie na talerzu lub stole, jest opisanie każdego miejsca. Winietki na stoły są podpisywane imieniem i nazwiskiem, dzięki czemu każdy z zaproszonych na uroczystość gości wie, gdzie powinien usiąść. Wizytówki na stół mogą być podpisywane ręcznie, najlepiej przez osobę o atrakcyjnym charakterze pisma, ewentualnie można skorzystać z pomocy drukarki i podpisy wydrukować, wcześniej wybierając ozdobną czcionkę. Z podpisanych wizytówek zwykle korzysta się przy ważnych, oficjalnych uroczystościach, a także podczas zorganizowanych zabaw i przyjęć, na przykład sylwestrowych bali.

Różne rodzaje winietek na wiele okazji

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w eleganckie winietki na stół, na przyjęcie weselne, dużą uroczystość zorganizowaną z okazji Pierwszej Komunii Świętej, na chrzciny lub inną ważną uroczystość, zwłaszcza jeśli planujesz zaprosić kilkadziesiąt osób, w tym dalszych członków rodziny, przyjaciół i znajomych. Niewielkie winietki na stole nie tylko ułatwią organizację, przypisując każde miejsce do konkretnej osoby, ale także stanowią rodzaj dodatkowej, eleganckiej ozdoby. Winietki sprawdzą się jako efektowne dekoracje na stół, wzbogacając całość kompozycji i podkreślając jej odświętny charakter.

Zapoznaj się z naszą ofertą na eleganckie winietki papierowe i już dziś zamów interesujący Cię ich rodzaj w wymaganej liczbie egzemplarzy. Zapraszamy!

pixel