+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje na Chrzest

( ilość produktów: 86 )

Planując ważne wydarzenie rodzinne, takie jak chrzest dziecka, warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Sklep internetowy partybudziki.pl oferuje różnorodne dekoracje na chrzest, w tym klasyczne ozdoby w postaci okolicznościowych balonów, eleganckie serwetki papierowe na stół czy dekoracyjne pudełeczka na ciasto lub inne upominki dla gości.

Wyjątkowe dekoracje na chrzest dziecka

W ofercie, jaką przygotowaliśmy, znajdziesz wyjątkowe ozdoby na chrzest, w tym przede wszystkim klasyczne ozdoby sali oraz tematyczne dekoracje na stół. Na liście dostępnych produktów znalazły się m.in. zdobione efektownymi nadrukami, różnokolorowe balony na chrzest dla chłopca lub dziewczynki, dekoracyjne serwetki z motywami religijnymi, dzięki którym oryginalna dekoracja stołu na chrzest zyska bardziej elegancki charakter. Oferujemy również dekoracyjne pudełeczka na ciasto dla gości oraz okolicznościowe albumy na fotografie, których zawsze całe mnóstwo wykonuje się przy okazji tego typu uroczystości. Dostępne dekoracje na chrzest pomogą w przygotowaniach do chrzcin dziecka, przede wszystkim pod kątem atrakcyjnego udekorowania wnętrza pomieszczenia i stołu, przy którym zasiądą zaproszeni na przyjęcie goście. Tego typu przedmioty sprawdzą się zarówno podczas domowych imprez rodzinnych, jak i większych przyjęć organizowanych w wynajętej do tego celu sali lub restauracji.

Pamiątki Chrztu Świętego

Z myślą o osobach zaproszonych na chrzciny dziecka do oferty sklepu wprowadziliśmy wiele rodzajów oryginalnych pamiątek w formie książeczek i kartek z życzeniami, z dedykowaną kopertą. To sprawdzony wybór dla chrzestnych, dziadków i babć, a także dalszych członków rodziny, znajomych i przyjaciół, którzy chcą wręczyć rodzicom dziecka pieniężny upominek z okazji Chrztu Świętego.

Balony i inne dekoracje na chrzest

Jeśli szukasz gadżetów, które pomogą udekorować dom lub wynajętą na przyjęcie z okazji chrztu salę, w sklepie znajdziesz zarówno okolicznościowe balony lateksowe, jak i inne klasyczne dekoracje sali na chrzest chłopca lub dziewczynki. Sprzedajemy oryginalne banery papierowe w formie napisu Chrzest Święty, niebieskie, białe i różowe dekoracje z balonów na chrzest, do samodzielnego przygotowania balonowych bukietów lub girland, a także okolicznościowe toppery na tort lub ciasto. Prezentowane dekoracje na chrzest, do zdobienia tortów i ciast, mają formę napisów wykonanych ozdobną czcionką, które mogą zastąpić klasyczne świeczki urodzinowe.

Stołowe ozdoby na chrzciny

Oryginalna dekoracja na chrzest dziecka powinna zawierać zarówno tradycyjne ozdoby sali, jak i akcesoria przeznaczone na stół. Osobom zainteresowanym tym drugim rodzajem ozdób polecamy m.in. okolicznościowe serwetki papierowe i bieżniki. W związku z tym, że typowe dekoracje sali na chrzest dziewczynki mają na ogół białą lub różową kolorystykę, oferowane przez nas dekoracje do chrztu, przeznaczone do dekorowania stołów, również dostępne są w tego typu kolorach. Oczywiście sprzedajemy również niebieskie serwetki papierowe, odpowiednie na chrzciny chłopców.

Zaproszenia i inne gadżety na chrzest dziecka

Dopełnieniem naszej oferty są starannie wykonane, uzupełnione złotym napisem, białe zaproszenia, ozdobne pudełka na ciasto lub tort i okolicznościowe torebki na prezenty. To dekoracje na chrzest dla zaproszonych na uroczystość gości i dla organizatorów całego wydarzenia, rodziców lub opiekunów chrzczonego dziecka.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również wiele innych dekoracji imprezowych, w tym lateksowe i foliowe balony dla dzieci, które oferujemy w dużej różnorodności atrakcyjnych wersji kolorystycznych. Sprawdź, co sprzedajemy i zamów uniwersalne lub tematyczne dekoracje na chrzest swojego dziecka. Zapraszamy!

pixel