+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje urodzinowe Piłka Nożna

( ilość produktów: 16 )

Młodym fanom futbolu dedykujemy inspirowane tematyką piłkarską, atrakcyjnie zdobione dekoracje urodzinowe dla chłopca z piłką nożną. To przede wszystkim drobne gadżety dedykowane dekoracji sali i stołów, ale oferujemy również takie imprezowe akcesoria piłkarskie jak zaproszenia urodzinowe, gwizdki sędziowskie czy papierowe pudełka na drobne upominki.

Przydatne dekoracje urodzinowe dla chłopca z piłką nożną - ozdoby sali i stołów

Podstawą naszej oferty są różnorodne ozdoby przeznaczone do dekoracji sali, stołu oraz tortu. To m.in. takie przedmioty jak obrusy foliowe, serwetki, naczynia papierowe, toppery i świeczki. W związku z tym, że są to dekoracje na urodziny chłopca z piłką nożną, wszystkie z nich w jakimś stopniu nawiązują do tematyki piłkarskiej - mają formę piłek, koszulek i butów piłkarskich, przedstawiają boisko lub bramkę. Dzięki nim przygotujesz niezapomniane urodziny z motywem piłki nożnej, które powinny zachwycić każdego kilkuletniego chłopca. Uzupełnieniem naszej oferty są tematycznie związane z piłką nożną, takie dekoracje urodzinowe dla chłopca jak zaproszenia, pudełka na prezenty czy bańki mydlane.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty sklepu Partybudziki.pl i przygotuj tematyczną imprezę dziecięcą w stylu piłkarskim. Wystarczy, że sięgniesz po prezentowane dekoracje urodzinowe dla chłopca z piłką nożną i wykorzystasz je do ozdobienia sali lub domu, stołu oraz tortu. Część prezentowanych gadżetów ma uniwersalny charakter i z powodzeniem możesz używać ich również przy innych okazjach. Zapraszamy do składania zamówień!

pixel