+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje urodzinowe pojazdy dla chłopca

( ilość produktów: 83 )

Małym miłośnikom samochodowych wyścigów, maszyn budowlanych i wozów specjalnych dedykujemy zdobione ich rysunkami dekoracje urodzinowe pojazdy. To klasyczne akcesoria na urodzinowe przyjęcia dziecięce w postaci lateksowych i foliowych balonów, papierowych czapeczek czy charakterystycznych piszczałek oraz drobne gadżety na stół, takie jak jednorazowe naczynia papierowe, serwetki i obrusy.

Kolorowe dekoracje urodzinowe pojazdy - zestawy

Jeśli planujesz zorganizowanie przyjęcia urodzinowego w chłopięcym stylu, znajdziesz w tym miejscu różnorodne dekoracje urodzinowe dla chłopca w wieku przedszkolnym, w większych zestawach składających się z kilkunastu elementów. Postawą takich zestawów są balony lateksowe kolorowe z nadrukami oraz balony foliowe w kształcie charakterystycznych pojazdów i maszyn budowlanych. W zestawach znajdziesz również takie dekoracje urodzinowe pojazdy dla chłopca jak banery papierowe do zawieszenia na ścianie lub pod sufitem, ze stylizowanym napisem Happy Birthday.

Gadżety na urodziny małego rajdowca, mechanika lub budowlańca

Do przygotowania przyjęcia w samochodowym stylu możesz wykorzystać również inne dekoracje urodzinowe pojazdy. Sprzedajemy kolorowe zaproszenia urodzinowe dekorowane rysunkami przedstawiającymi różnorodne auta, charakterystyczne czapeczki imprezowe, głośne piszczałki, plastikowe słomki do napojów, papierowe kubeczki i talerzyki na ciasto oraz przekąski. Znajdziesz tu także takie dekoracje pojazdy na urodziny chłopca jak torebki papierowe na prezenty, świderki ozdobne do zawieszenia oraz gotowe zestawy drobnych upominków dla uczestników urodzinowego przyjęcia dziecięcego.

Skorzystaj z bogatej oferty sklepu PartyBudziki.pl i zamów chłopięce gadżety imprezowe, które pomogą w przygotowaniu tematycznej, atrakcyjnej oprawy na urodziny kilkuletniego dziecka. Sprzedajemy różnorodne dekoracje urodzinowe pojazdy i z pewnością odnajdziesz wśród nich gadżety, które mogą Cię zainteresować. Użyj ich do zorganizowania zabawy dziecięcej w domu, sali zabaw lub plenerze. Polecamy!

pixel