+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wstążki ozdobne

( ilość produktów: 74 )

Dekoruj stoły i krzesła, prezenty, bukiety i balony, sięgając po różnokolorowe wstążki ozdobne. To jedna z tradycyjnych kategorii dekoracji powszechnie wykorzystywanych przy tworzeniu oryginalnych kompozycji florystycznych, a także przy ozdabianiu upominków i sal dedykowanych organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Sprawdź na partybudziki.pl i zamów preferowane przez siebie wersje wstążek.

Kolorowe wstążki ozdobne na każdą okazję

Jeśli potrzebujesz barwnej tasiemki, którą można wykorzystać w charakterze ozdobnej szarfy do przepasania krzesła, przygotowania dekoracyjnej kokardy lub innego rodzaju ozdoby, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Znajdziesz w tym miejscu różnorodne wersje kolorowych wstążek. Są to m.in. satynowe wstążki do dekoracji sali weselnej, a także sal dedykowanych organizacji zabaw sylwestrowych, karnawałowych lub dowolnie innych eventów o rozrywkowym charakterze. Sprzedajemy również znacznie węższe wersje kolorowych tasiemek przeznaczonych do dekorowania prezentów, balonów czy bukietów z kwiatami. Prezentowane wstążki ozdobne satynowe mają długość 25 m, ale dostępne są w różnych wariantach szerokości – od 38 mm do 6 mm. Oczywiście w sklepie znajdziesz również inne rodzaje dekoracyjnych tasiemek. Oprócz ich wersji satynowych sprzedajemy także tasiemki rypsowe, jutowe, również w wersji z ozdobną koronką oraz wstążki klejące, które będą doskonałym wyborem przy ozdabianiu prezentów. Tania, kolorowa wstążka ozdobna to jeden z prostszych sposobów na nadanie niezwykle efektownego charakteru dowolnego rodzaju, nawet wyjątkowo skromnemu upominkowi.

Wstążki ozdobne do dekoracji

Przyjrzyj się pełnej kolekcji oferowanych przez nasz sklep internetowy kolorowych tasiemek satynowych i innych, a następnie zamów potrzebne Ci ich rodzaje. Wstążki ozdobne będą niezwykle przydatne nie tylko podczas dekoracji sal dedykowanych organizacji okolicznościowych eventów, ale także przy pakowaniu prezentów, ozdabianiu bukietów, przygotowaniu zaproszeń czy realizacji innych drobnych prac kreatywnych. Polecamy!

pixel