+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony foliowe napisy

( ilość produktów: 42 )

Powitalne, urodzinowe, sylwestrowe i inne okolicznościowe balony foliowe napisy to atrakcyjny element dekoracyjny sprawdzający się w wielu aranżacjach. Naszych balonów możesz używać do ozdabiania wnętrz domów i sal zabaw, a także do dekorowania tarasów i ogrodów, gdy planujesz zorganizowanie imprezy na świeżym powietrzu. W tym przypadku musisz jedynie pamiętać o ich zabezpieczeniu, by nie uciekły porwane wiatrem.

Urodzinowe balony w formie napisów

Przygotuj się do świętowania kolejnych urodzin dziecka lub innej bliskiej osoby, już dziś zamawiając charakterystyczny napis z balonów Happy Birthday lub mu podobny. W ofercie przygotowanej przez sklep PartyBudziki.pl znajdziesz różnorodne napisy z balonów foliowych, przystosowane do wielokrotnego napełniania powietrzem, z zaworem, tasiemką i specjalnymi wypustkami ułatwiającymi montaż na ścianie lub pod sufitem. Balony foliowe napisy mają różne rozmiary i kolory, dzięki czemu łatwiej dobrać ich rodzaj do charakteru imprezy, wieku oraz płci osoby świętującej kolejny jubileusz. Korzystając z naszej oferty, możesz wybierać spośród balonów układających się w okolicznościowy napis w języku angielskim lub polskim.

Foliowe balony napisy na specjalne okazje

Dopełnieniem naszej oferty są balony układające się w formę okolicznościowych napisów dedykowanych specjalnym okazjom, chociażby takim jak zabawa sylwestrowa, przyjęcie weselne lub bożonarodzeniowe czy impreza powitalna. Balony litery mogą układać się również w pojedyncze słowa takie jak LOVE, BABY, GIRL lub BOY. Krótkie napisy z balonów foliowych można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób dłuższe wyrażenia na specjalne okazje.

Udekoruj dom, taras lub wnętrze sali zabaw przy pomocy okolicznościowego napisu przygotowanego z wykorzystaniem kolorowych, foliowych balonów. Zapoznaj się z dostępną listą imprezowych gadżetów i zamów balony foliowe napisy dedykowane interesującej Cię okazji. Wybierz ich odpowiednią wersję kolorystyczną, rozmiar i styl wykonania. Pamiętaj, że są to akcesoria wielokrotnego użytku.

pixel