+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rozety dekoracyjne, kule papierowe i pompony

( ilość produktów: 50 )

Do dekorowania stołów, sali i pomieszczeń mieszkalnych wykorzystaj ozdobne rozety, pompony lub kule papierowe o ażurowej konstrukcji, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. To tanie ozdoby o wszechstronnym przeznaczeniu. Możesz wieszać je pod sufitem lub na choince, ewentualnie używać w charakterze dekoracji statycznych, ustawiając na stołach lub półkach mebli. Sprawdź na PartyBudziki.pl i zamów ozdoby w preferowanym stylu wykonania.

Papierowe rozety dekoracyjne do domu

Do dekorowania wnętrz pomieszczeń, w których planujesz zorganizować jakiegoś rodzaju imprezę towarzyską, wykorzystaj rozety dekoracyjne wykonane z kolorowego papieru, dostępne w różnych rozmiarach, przeznaczone do zawieszenia pod sufitem lub na ścianie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz uniwersalne, kolorowe rozety dekoracyjne sufitowe sprzedawane w zestawach po kilka sztuk, każda w innym rozmiarze. Możesz sięgnąć również po wielokolorowe rozetki tematyczne, dedykowane konkretnym wydarzeniom, chociażby takim jak Halloween.

Kolorowe pompony i kule papierowe do dekoracji

Ciekawym uzupełnieniem imprezowego wystroju sali będą papierowe kule o konstrukcji ażurowej, różnokolorowe, dostępne w szerokim wyborze rozmiarów oraz ozdobne papierowe pompony, które podobnie jak kule można zawiesić pod sufitem lub wykorzystać w aranżacji stacjonarnej, jako dekorację stołu lub ozdobę na choinkę. Pompony papierowe wykonane są z delikatnej, kolorowej bibuły i układają się w kształty kwiatów. Mają wiele zastosowań. Umożliwiają m.in. przygotowanie oryginalnych, barwnych dekoracji weselnych, urodzinowych i imprezowych.

Jeśli szukasz tanich, ale dość dużych i kolorowych dekoracji do ozdobienia sali lub wnętrza domu, na przyjęcie urodzinowe lub świąteczne, sięgnij po kule papierowe, wykonane z delikatnej bibuły pompony lub kolorowe rozety dekoracyjne. Oczywiście wymienione ozdoby możesz ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób ciekawsze, bardziej zróżnicowane dekoracje. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zamów ozdoby w preferowanych rozmiarach oraz kolorach.

pixel