+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony Niebieskie

( ilość produktów: 72 )

Na przyjęcia Baby Shower, urodziny małych chłopców, zabawy weselne i inne imprezy okolicznościowe polecamy balony niebieskie, lateksowe i foliowe, dostępne w bogatym wyborze rozmiarów i kształtów. Skorzystaj z oferty sklepu partybudziki.pl i zamów zestaw balonów na planowaną imprezę urodzinową lub inny event o towarzyskim charakterze.

Lateksowe balony niebieskie na imprezę

Najczęściej wybieraną formą balonów są ich wersje wykonane z elastycznego lateksu, które po napełnieniu gazem przybierają charakterystyczny, okrągły kształt. To ozdoby tanie i niezwykle proste w obsłudze. Lateksowy balon niebieski można w kilka sekund napełnić powietrzem przy pomocy siły płuc. Można skorzystać również z dedykowanej pompki lub butli z helem. Niebieskie balony lateksowe po napełnieniu lekkim gazem unoszą się w powietrzu, w związku z czym zawsze należy pamiętać o ich zamocowaniu do elementu wyposażenia sali, domu lub ogrodu. Balony niebieskie z helem można zabezpieczyć również wstążeczką, do której przytwierdza się niewielki ciężarek.

Foliowe balony urodzinowe i inne, niebieskie

Do dyspozycji organizatorów imprez urodzinowych, tematycznych i okolicznościowych, przygotowaliśmy również balony niebieskie foliowe, o różnych kształtach. Znajdziesz w tym miejscu balony cyfry, które stanowią nieodłączną część aranżacji na różnego rodzaju przyjęciach jubileuszowych oraz często wykorzystywane podczas tego typu wydarzeń foliowe balony litery, z których można ułożyć okolicznościowy napis. Ponadto w sklepie znajdziesz foliowe balony w wielu odcieniach koloru niebieskiego, w kształcie gwiazdek, kuli i serc. Możesz zamówić również gotową girlandę, bukiet lub baner urodzinowy w formie napisu wykonanego z niebieskich balonów.

Miłośnikom koloru niebieskiego, typowo chłopięcego, polecamy balony lateksowe i foliowe o różnorodnych kształtach. Balony niebieskie z powodzeniem można łączyć z balonami białymi, żółtymi czy czerwonymi, tworząc w ten sposób oryginalne aranżacje sali. Zamów interesujące Cię wersje balonów w ulubionych odcieniach koloru niebieskiego. Polecamy!

pixel