+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pamiątki i księgi komunijne

( ilość produktów: 27 )

Z myślą o rodzicach chrzestnych, dziadkach i innych osobach zaproszonych na I Komunię Świętą dziecka, sklep partybudziki.pl przygotował oryginalne pamiątki komunijne dostępne w bogatym wyborze wzorów i formatów. Prócz pamiątek, oferujemy również księgi komunijne na wpisy okolicznościowe od gości, a także pomniejsze drobiazgi typu torebki na prezenty czy dekoracyjne pudełka na pieniążki.

Jaką pamiątkę komunijną wybrać?

Dysponujemy wieloma wersjami pamiątek wykonanych z dobrej jakości papieru, wykończonych atrakcyjnymi złoceniami i kolorowymi nadrukami. Prezentowane pamiątki komunijne, takie jak oryginalna pamiątka komunijna od matki chrzestnej, mają formę składanych bloczków, dostępne są w wielu formatach i różnych formach zdobienia. Z naszej oferty mogą skorzystać osoby zainteresowane takim produktem jak pamiątka komunijna dla chłopca, jak i te osoby, którym potrzebna jest stylowa pamiątka komunijna dla dziewczynki. Co warte podkreślenia, wszystkie pamiątki sprzedawane są razem z kopertami.

Jakie księgi komunijne oferujemy?

Jeśli chcesz, by składane przez gości życzenia na komunię miały odpowiednią oprawę, zainwestuj w elegancką księgę komunijną. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka wersji ksiąg w eleganckich oprawach, z kartami wykonanymi z dobrej jakości papieru, w różnych formatach. W ramach podziękowania dla gości komunijnych możesz wręczyć im po kawałku ciasta, w czym pomogą okolicznościowe torebki komunijne. Zapoznaj się z całością naszych propozycji i zamów przedmioty dedykowane uroczystości I Komunii Świętej.

pixel