+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dekoracje auta do ślubu

( ilość produktów: 16 )

Sprawdź naszą ofertę na wyjątkowe dekoracje auta ślubnego i wykorzystaj je do przygotowania oryginalnej oprawy własnego lub wypożyczonego samochodu, którym będzie przemieszczała się Młoda Para. To stworzone specjalnie z myślą o tego typu wydarzeniach, efektowne ozdoby w formie okolicznościowych balonów, banerów, girland i specjalnych tablic rejestracyjnych. Możesz zamówić pojedyncze ozdoby lub zdecydować się na większy zestaw.

Wyjątkowe ozdoby ślubne na samochód!

Jeśli szukasz oryginalnych gadżetów na ślub i wesele, zapoznaj się z naszą ofertą na dedykowane tego typu okazjom różnorodne ozdoby i akcesoria. Znajdziesz w tym miejscu atrakcyjnie prezentujące się dekoracje auta ślubnego wielu kategorii. Dzięki nim samodzielna dekoracja samochodu do ślubu okaże się niezwykle łatwa i zajmie Ci mało czasu. Szczególnej uwadze naszych klientów polecamy ozdoby ślubne na samochód w zestawach składających się z wielu elementów – balonów, błyszczących girland, okolicznościowych banerów i wstążek. Do wybranego zestawu możesz dokupić również takie dekoracje ślubne jak specjalna tablica rejestracyjna z napisem Młoda Para lub Just Married. Za sprawą dobrego dopasowania tego typu ozdób do potrzeb praktycznie każdego auta, dekorowanie samochodu do ślubu – eleganckiej limuzyny, auta sportowego czy zabytkowego, jest bardzo proste. Jeśli nie interesuje Cię kupno większego zestawu, równie dobrze możesz zamówić pojedyncze dekoracje auta ślubnego – sprzedajemy różnokolorowe baloniki foliowe i lateksowe, wstążki i kokardy, a także prezentowane w tym miejscu girlandy oraz banery w formie okolicznościowego napisu.

Zewnętrzne dekoracje na ślubny samochód

Niezależnie od tego, jakim samochodem wybierasz się do ślubu, warto postarać się o jego atrakcyjną stylizację. Najważniejsza jest oczywiście zewnętrzna dekoracja auta do ślubu, na którą mogą składać się balony lateksowe i foliowe, różnego rodzaju wstążki i kokardy. Dekoracje samochodu na ślub mogą uwzględniać również wykorzystanie takich drobnych, ale niezwykle atrakcyjnych elementów, jak okolicznościowe tablice rejestracyjne z napisem Just Married lub Młoda Para czy błyszczące frędzle instalowane na tylnym zderzaku auta. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno pierwsze, jak i drugie dekoracje na samochód na ślub, w bogatym wyborze oryginalnych wzorów i kolorów. Sprzedajemy również komplety ozdób na tył auta, składające się z balonów liter i kolorowych frędzli ze wstążką do ich zamocowania. Wybierając gotowy zestaw, przygotowana dekoracja auta do ślubu będzie kolorystycznie spójna, a przez to atrakcyjniejsza wizualnie.

Wewnętrzna dekoracja auta do ślubu

Pomijając kwestię dekoracji zewnętrznych, na które najczęściej składają się kolorowe balony lateksowe i foliowe, wstążki, błyszczące frędzle i okolicznościowe tablice rejestracyjne, ślubny samochód można ozdobić również od wnętrza. Wewnętrzna dekoracja auta do ślubu może mieć formę okolicznościowego baneru zawieszonego na tylnej lub bocznej szybie samochodu, ewentualnie kolorowych frędzli instalowanych przy różnego rodzaju uchwytach, klamkach i wstecznym lusterku. Co ważne, wewnętrzna dekoracja samochodu na ślub może być wykonana z materiałów mniej trwałych, na przykład z papieru. Dobrym przykładem tego typu ozdób są oferowane przez nas banery ślubne papierowe, wykonane z materiału nieodpornego na działanie wody. Wewnętrzne dekoracje samochodu do ślubu będą atrakcyjnym uzupełnieniem ozdób zewnętrznych, zwłaszcza jeśli wybierzesz ich wersję kolorystycznie dopasowaną do pozostałych zdobień. W sklepie znajdziesz banery złote i z białymi flagietkami, na których umieszczono okolicznościowe, ślubne napisy.

Przygotuj własny lub wypożyczony samochód do ślubu, w sklepie partybudziki.pl zamawiając dedykowane jego dekoracji, różnorodne akcesoria i ozdoby. Oferujemy oryginalne, gotowe do użycia, kolorowe dekoracje auta ślubnego takie jak balony, girlandy, banery i okolicznościowe tablice rejestracyjne. Oczywiście w sklepie znajdziesz również mnóstwo innych ozdób, które możesz wykorzystać do tego typu dekoracji, a także oryginalne ozdoby sal weselnych oraz stołów.

pixel