+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piniaty urodzinowe

( ilość produktów: 11 )

Kolorowa piniata to wywodzący się z kultury latynoskiej, niezwykle charakterystyczny element urodzinowych przyjęć dziecięcych. Napełniona łakociami lub niewielkimi zabawkami papierowa ozdoba zawieszana jest na sznurku, a dziecko przy pomocy dedykowanego kija próbuje ją rozbić. Nie wymaga to dużej siły, a jedynym utrudnieniem może być założona na oczy dziecka przepaska - w przypadku najmłodszych dzieci nie jest to konieczne.

Bajkowe piniaty urodzinowe dla najmłodszych

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po niezwykle kolorowe, przedstawiające wiele charakterystycznych postaci, papierowe pinaty dla dzieci najmłodszych, w wieku przedszkolnym i tych nieco starszych, chodzących już do szkoły. Są to przede wszystkim piniaty na urodziny, ale z powodzeniem możesz używać ich również przy okazji innych imprez dziecięcych, na przykład podczas kinderbali czy przyjęć typu garden party. Takie akcesoria imprezowe zawsze sprawiają mnóstwo frajdy, zwłaszcza że po rozbiciu piniaty na dzieci czeka słodka nagroda.

Jak korzystać z piniaty?

Napełnij piniatę wybranymi słodyczami, małymi zabawkami lub innego rodzaju gadżetami i zawieś na dostosowanej do wzrostu dziecka wysokości, w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe zerwanie. Ze względu na sposób wykonania, piniata jest łatwa do rozbicia. Wystarczy skorzystać z dowolnego rodzaju kija - może to być profesjonalny kij bejsbolowy, kij do jazdy na nartach lub zwykły, średniej długości patyk. Kolorowa piniata z cukierkami, lizakami, gumami do żucia, małymi gadżetami lub zabawkami to gwarancja wyśmienitej zabawy dla wszystkich maluchów.

Oryginalne piniaty na przyjęcia dziecięce

Najczęstszym zastosowaniem dla kolorowych piniat, które przybierają różnorodne, atrakcyjne dla młodych odbiorców kształty, są różnego rodzaju przyjęcia dziecięce. Maluchy chętnie uczestniczą w zabawie polegającej na próbie rozbicia piniaty, licząc na słodką nagrodę. Korzystając z naszej oferty, masz możliwość zamówić wykonane z lekkiego materiału i uzupełnione papierowym pojemnikiem, oryginalne piniaty urodzinowe, na kinderbal, dziecięce garden party, zabawę karnawałową lub dowolnie inną imprezę dziecięcą. Wypełnioną słodyczami lub drobnymi gadżetami piniatę można wykorzystać również jako element oprawy większej imprezy, w której uczestniczą najmłodsi. Takie gadżety pomogą wzbogacić program różnego rodzaju festynów, imprez sportowych i innych eventów organizowanych w plenerze, zwłaszcza tych dedykowanych dzieciom. Przeznaczona do rozbicia, kolorowa piniata na urodziny dziecięce będzie oczekiwaną atrakcją i kulminacyjnym punktem każdego okazjonalnego przyjęcia dziecięcego.

Jakie wypełnienie do piniaty?

Zdecydowana większość prezentowanych piniat to gadżety dedykowane imprezom dziecięcym, a zatem ich typowym wypełnieniem będą różnorodne słodycze, na przykład cukierki, batoniki, lizaki, gumy do żucia, małe czekoladki, miniaturowe opakowania żelków lub innych popularnych wśród dzieci łakoci. Piniata urodzinowa dla maluchów może być również wypełniona drobnymi zabawkami, naklejkami, materiałami plastycznymi lub akcesoriami szkolnymi. Takie przedmioty nie powinny być jednak duże i ciężkie. Niekiedy piniaty wykorzystywane są również w charakterze imprezowych gadżetów dedykowanych dorosłym, na przykład na wieczór panieński lub inną zabawę podobnego typu. Przykładem mogą być piniaty o kształcie szminki, serca i piłki nożnej. W takim przypadku wypełnienie powinno być nieco inne, dostosowane do specyficznego charakteru wydarzenia. Niezależnie od tego, czy jest to piniata dla dzieci, czy dorosłych, warto korzystać z dodatkowych wypełniaczy, takich jak kolorowa bibuła, konfetti, styropianowe kulki i papierowe pompony.

W ofercie sklepu partybudziki.pl czekają na Ciebie oryginalne piniaty urodzinowe w kształcie jednorożca, białej lamy, rakiety, myszki Miki, kolorowej tęczy i inne. Wszystkie wykonane są z delikatnego materiału, dzięki czemu ich rozbicie nie powinno sprawić większych trudności nawet małemu dziecku. Każda piniata ma papierowy pojemnik, który należy wypełnić dowolnego rodzaju łakociami lub drobnymi zabawkami. Wybierz jedną z prezentowanych piniat i spraw dzieciom mnóstwo radości!

pixel