Piniaty urodzinowe

ilość znalezionych towarów: 19

Kolorowa piniata to wywodzący się z kultury latynoskiej, niezwykle charakterystyczny element urodzinowych przyjęć dziecięcych. Napełniona łakociami lub niewielkimi zabawkami papierowa ozdoba zawieszana jest na sznurku, a dziecko przy pomocy dedykowanego kija próbuje ją rozbić. Nie wymaga to dużej siły, a jedynym utrudnieniem może być założona na oczy dziecka przepaska - w przypadku najmłodszych dzieci nie jest to konieczne.

Bajkowe piniaty urodzinowe dla najmłodszych

Korzystając z naszej oferty, możesz sięgnąć po niezwykle kolorowe, przedstawiające wiele charakterystycznych postaci, papierowe pinaty dla dzieci najmłodszych, w wieku przedszkolnym i tych nieco starszych, chodzących już do szkoły. Są to przede wszystkim piniaty na urodziny, ale z powodzeniem możesz używać ich również przy okazji innych imprez dziecięcych, na przykład podczas kinderbali czy przyjęć typu garden party. Takie akcesoria imprezowe zawsze sprawiają mnóstwo frajdy, zwłaszcza że po rozbiciu piniaty na dzieci czeka słodka nagroda.

Jak korzystać z piniaty?

Napełnij piniatę wybranymi słodyczami, małymi zabawkami lub innego rodzaju gadżetami i zawieś na dostosowanej do wzrostu dziecka wysokości, w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe zerwanie. Ze względu na sposób wykonania, piniata jest łatwa do rozbicia. Wystarczy skorzystać z dowolnego rodzaju kija - może to być profesjonalny kij bejsbolowy, kij do jazdy na nartach lub zwykły, średniej długości patyk. Kolorowa piniata z cukierkami, lizakami, gumami do żucia, małymi gadżetami lub zabawkami to gwarancja wyśmienitej zabawy dla wszystkich maluchów.

W ofercie sklepu partybudziki.pl czekają na Ciebie oryginalne piniaty urodzinowe w kształcie jednorożca, białej lamy, rakiety, myszki Miki, kolorowej tęczy i inne. Wszystkie wykonane są z delikatnego materiału, dzięki czemu ich rozbicie nie powinno sprawić większych trudności nawet małemu dziecku. Każda piniata ma papierowy pojemnik, który należy wypełnić dowolnego rodzaju łakociami lub drobnymi zabawkami. Wybierz jedną z prezentowanych piniat i spraw dzieciom mnóstwo radości!

pixel