+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony Żółte

( ilość produktów: 11 )

Organizatorom imprez okolicznościowych polecamy żółte balony jednokolorowe i zdobione różnorodnymi, często kolorowymi nadrukami, zarówno w lateksowej wersji, jak i foliowe, przeznaczone do napełnienia helem. Dzięki naszym dekoracjom ozdobisz dowolnego rodzaju pomieszczenie lub fragment przestrzeni zewnętrznej, na przykład taras lub ogród. Skorzystaj z bogatej oferty sklepu partybudziki.pl i zamów wybrane rodzaje dekoracji.

Słoneczne dekoracje na przyjęcie dziecięce

Lateksowe i foliowe balony urodzinowe to jedne z najpopularniejszych, tanich i niezwykle efektownych dekoracji, dzięki którym w prosty sposób odmienisz wygląd sali zabaw, mieszkania czy ogrodu. Wystarczy zamówić żółte balony jednokolorowe lub zdobione okolicznościowymi nadrukami, napełnić je powietrzem lub helem, uzupełnić wstążeczkami i gotowe! Tego typu dekoracje będą idealnym wyborem na wystrój pomieszczeń, w których organizowane są urodzinowe przyjęcia dziecięce, pomagając rozświetlić ich wnętrza i nadając im niezwykle przyjazny w odbiorze charakter.

Dmuchane balony w żółtym kolorze

Dla klientów poszukujących słonecznych dekoracji o jasnej kolorystyce przygotowaliśmy żółte balony lateksowe oraz foliowe o niezwykle oryginalnych kształtach. Jeśli interesują Cię balony lateksowe, możesz wybierać pomiędzy ich wersjami jednokolorowymi i zdobionymi okolicznościowymi nadrukami – na przykład pszczółkami. Co ważne, oferujemy je w różnych rozmiarach. Ponadto możesz zaopatrzyć się w balony foliowe (do napełniania helem) w kształcie kuli, holograficzne i dekorowane białymi kropkami. Zamówisz u nas również specjalną wersję żółtych balonów lateksowych do modelowania – można je łatwo formować, nadając im specyficzne kształty, na przykład zwierząt.

Zapoznaj się z naszą ofertą na żółte balony przeznaczone do dekoracji sal zabaw, domów, mieszkań, tarasów i ogrodów. Zamów ich lateksową lub foliową wersję zdobioną w preferowany przez siebie sposób, napełnij powietrzem lub helem i użyj jako dekoracji podczas najbliższej imprezy urodzinowej, imieninowej, zabawy karnawałowej lub dowolnie innej. Zapraszamy!

pixel