+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony Różowe

( ilość produktów: 83 )

Organizatorom różnorodnych imprez dziewczęcych dedykujemy różowe balony lateksowe i foliowe, przeznaczone do napełniania zwykłym powietrzem lub lekkim helem – po napełnieniu tym gazem balony będą unosiły się w powietrzu. Możesz wybierać spośród balonów jednokolorowych i dekorowanych, w kształcie cyfr i liter, w tym układających się w okolicznościowy napis. Sprawdź naszą ofertę, a z pewnością znajdziesz coś interesującego dla siebie lub swojego dziecka.

Lateksowe i foliowe balony różowe na każdą okazję

Korzystając z oferty naszego sklepu, możesz zaopatrzyć się w okolicznościowe wersje różowych balonów dedykowanych wielu okazjom. Podstawą są oczywiście uniwersalne, balony różowe jednokolorowe lateksowe, ale do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy również ich dość specyficzne, lateksowe i foliowe wersje. Znajdziesz w tym miejscu m.in. balony na Baby Shower – na przyjęcie z okazji spodziewanych narodzin córki, przybierające formę efektownej girlandy lateksowe balony różowe złote, dekorowane okolicznościowym nadrukiem różowe balony na 18 urodziny czy foliowe wersje balonów różowych przybierających atrakcyjne kształty. Przykładem tych ostatnich są m.in. balony serca różowe, a także balony różowe gwiazdki i cyfry, z których można ułożyć liczbę symbolizującą kolejną rocznicę urodzin czy innego jubileuszu. Sprzedajemy również różowe balony holograficzne okrągłe, w formie kuli i liter do przygotowania okolicznościowego napisu. Korzystając z naszej oferty, możesz zaopatrzyć się w dowolny interesujący Cię rodzaj balonów w kolorze różowym – polecamy!

Zamawiaj różowe balony lateksowe lub foliowe o pożądanych przez siebie kształtach i wykorzystaj je do stworzenia niezapomnianej oprawy na urodziny córki, ewentualnie inne przyjęcie dziewczęce. Dzięki dużej różnorodności oferty każdy powinien znaleźć tu coś interesującego, dopasowanego do jego specyficznych upodobań oraz aktualnych potrzeb. Oczywiście w sklepie partybudziki.pl zamówisz również dodatkowe akcesoria do balonów, takie jak kolorowe wstążeczki czy ciężarki.

pixel