+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Balony Zielone

( ilość produktów: 42 )

Sięgnij po atrakcyjnie prezentujące się balony zielone foliowe lub lateksowe i wykorzystaj je do udekorowania sali na urodzinowe przyjęcie dziecięce, zabawę karnawałową lub dowolnie inny event wymagający oryginalnej oprawy. W sklepie partybudziki.pl znajdziesz bogaty wybór mocnych balonów w różnych odcieniach zieleni, matowych i błyszczących, gładkich oraz uzupełnionych nadrukami.

Wystrój sali w kolorach wiosny

Foliowe i lateksowe balony zielone to idealny wybór na dekorację z okazji dziecięcego przyjęcia urodzinowego lub dowolnie innej imprezy towarzyskiej, której chcemy nadać świeżą, wiosenną oprawę wizualną. Zielone balony będą doskonałym pomysłem na dekorację z okazji irlandzkiego święta obchodzonego 17 marca. Dzień Świętego Patryka w sposób jednoznaczny kojarzony jest z zielenią i jeśli przygotowujesz się do celebrowania tego wydarzenia, prezentowane w sklepie balony zielone metaliczne lub pastelowe będą strzałem w dziesiątkę. Oczywiście sprawdzą się one również jako balony na urodziny, zabawę karnawałową czy sylwestra. Wszystko zależy od Twojego pomysłu na oryginalną dekorację sali.

Foliowe i lateksowe balony zielone gładkie i z nadrukami

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy wiele wersji balonów w różnych odcieniach zieleni. Znajdziesz w tym miejscu zarówno balony miętowe, o niezwykle subtelnej kolorystyce, jak i mocno rzucające się w oczy ich metalizowane oraz holograficzne wersje. Możesz sięgać po balony lateksowe tradycyjne i przystosowane do modelowania – specjalny rodzaj balonów do formowania. Oczywiście sprzedajemy również balony zielone foliowe, okrągłe, w formie kuli lub gwiazdki, przystosowane do napełnienia helem.

Stwórz niezwykle świeżą, wiosenną dekorację sali, sięgając po oferowane przez nasz sklep balony zielone. Sprzedajemy ich wersje lateksowe i foliowe, w różnych odcieniach zieleni, gładkie i zdobione nadrukami. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zakupu uniwersalnych dekoracji o pięknej zielonej kolorystyce, które sprawdzą się przy okazji organizacji różnego rodzaju zabaw, przyjęć i eventów. Zapraszamy!

pixel