+48 664 939 954 sklep@partybudziki.pl Godziny otwarcia: Pon.– Pt. 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kolekcja Tomek i przyjaciele na urodziny chłopca

( ilość produktów: 4 )

Najmłodszym dzieciom, zwłaszcza kilkuletnim chłopcom dedykujemy oryginalne dekoracje urodzinowe Tomek i Przyjaciele. To charakterystyczne gadżety imprezowe inspirowane popularną brytyjską animacją opowiadającą o przygodach lokomotywy i jej znajomych. Bajka cieszy się niesłabnącą zainteresowaniem kolejnych pokoleń młodych odbiorców, oferując dzieciom mnóstwo doskonałej zabawy i pozytywnych emocji.

Barwne dekoracje urodzinowe Tomek i Przyjaciele - do dekoracji sali

Zorganizuj niezapomniane przyjęcie urodzinowe w bajkowym klimacie, do ozdobienia domu, ogrodu lub wnętrza sali zabaw, wykorzystując oryginalne dekoracje urodzinowe Tomek i Przyjaciele dla chłopca w wieku przedszkolnym. Możesz wybierać spośród kolorowych balonów foliowych i okolicznościowych banerów z charakterystycznym napisem Happy Birthday. Zachęcamy również do sięgnięcia po tematyczne dekoracje urodzinowe dla chłopca, które pomogą przygotować do przyjęcia stół z przekąskami dla gości. W tej kategorii gadżetów znajdziesz m.in. foliowy obrus, który zabezpieczy blat stołu przed zabrudzeniem i zalaniem oraz papierowe serwetki jednorazowe. Imprezowe dekoracje urodzinowe Tomek i Przyjaciele inspirowane są bajką i na ich powierzchni znajdziesz nadruki prezentujące jej bohaterów.

Kolorowe gadżety imprezowe z bajki Tomek i Przyjaciele

Jeśli szukasz sposobu na zwiększenie atrakcyjności dziecięcego przyjęcia urodzinowego, możesz sięgnąć również po charakterystyczne, spiczaste czapeczki papierowe z gumką, ewentualnie po inne imprezowe dekoracje z bajki Tomek i Przyjaciele na urodziny kilkulatka. Doskonałym przykładem takich gadżetów są tematyczne zaproszenia urodzinowe zdobione wizerunkiem Tomka (lokomotywy) i jego równie charakterystycznych przyjaciół.

Przygotuj się do świętowania kolejnych urodzin swojego dziecka, do aranżacji domu lub sali wykorzystując oryginalne dekoracje urodzinowe Tomek i Przyjaciele. W ofercie sklepu PartyBudziki.pl znajdziesz wiele ciekawych gadżetów ozdobionych wizerunkiem bohaterów popularnej dziecięcej bajki. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych artykułów i wybierz coś dla siebie. Polecamy!

pixel